Roksana Węgiel odniosła kolejny wielki sukces, a podczas gali MTV oczarowała wszystkich swoim niesamowitym wyglądem. Gwiazda odbierała nagrodę na oczach gwiazd światowego formatu takich jak Ariana Grande, Halsey, Dua Lipa, Akon czy Cristiano Ronaldo. Postawiła na kreację, która sprawiła, że wyróżniała się na tle innych gości i trudno było oderwać od niej wzrok.

Roksana Węgiel znowu została wyróżniona na arenie międzynarodowej. 14-letnia piosenkarka zgarnęła nagrodę główną w kategorii najlepszy polski artysta. To kolejny sukces zaledwie rok po tym, jak wygrała Eurowizję Junior. Młoda gwiazda doskonale czuje się na czerwonym dywanie i dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Roksana Węgiel na gali MTV

Na gali MTV w hiszpańskiej Sewilli zjawiły się największe gwiazdy. Wśród nich błyszczała Roksana Węgiel. Piosenkarka miała na sobie złoty kombinezon, beżowe szpilki i brokatowy makijaż. Piosenkarka wyglądała rewelacyjnie na tle innych gości, co nie było łatwym zadaniem, bo celebryci przeznaczają tysiące na swoje kreacje.

roksana węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Roksana bez problemu odnajduje się w wielkim świecie, dlatego na czerwonym dywanie czuła się jak ryba w wodzie. Laureatka została uściskana przez Duę Lipę i zamieniła kilka słów z Cristiano Ronaldo. Nikt nie miał wątpliwości, że wieczór należy do niej!

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel zarabia ogromne pieniądze na każdym swoim występie. Z informacji, do których dotarł Fakt wynika, że za jeden koncert Roxie dostaje 20 tysięcy złotych. W ciągu ostatnich miesięcy głównie w okresie wakacyjnym 14-letnia piosenkarka zagrała 25 koncertów, co oznacza, że w tym roku mogła zarobić nawet pół miliona złotych!

roksana węgiel
instagram.com/mtvpolska_official

Tak wielki sukces i popularność młoda gwiazda osiągnęła w zaledwie rok. W 2018 roku wygrała The Voice Kids, co umożliwiło jej reprezentowanie Polski na dziecięcej Eurowizji. Poza działalnością muzyczną Roksana zarabia też na reklamach. Za jeden post na Instagramie może zarobić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pojawiła się też w spocie operatora telefonii komórkowej i kampanii sklepów z odzieżą, za co również otrzymała astronomiczną sumę. Ze względu na dużą ilość pracy nastolatka już niebawem rozpocznie edukację w domu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
  3. Ewa Farna szczerze o macierzyństwie: ”Miałam momenty doła”
  4. Katarzyna Cichopek o pracy na planie „M jak Miłość”. Planuje odejść z serialu?
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułNie żyje legendarna aktorka i piosenkarka. Fani pogrążeni w żałobie
Następny artykułJak wyglądałby świat, gdyby mężczyźni mieli okres? Najnowsza kampania reklamowa daje do myślenia
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.