Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel zdeklasowała Pierwszą Damę. Nikt się tego nie spodziewał
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.01.2020 21:03

Roksana Węgiel zdeklasowała Pierwszą Damę. Nikt się tego nie spodziewał

Roksana Węgiel
https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna. Jedna z najlepiej rokujących artystek młodego pokolenia zupełnie zdeklasowała Pierwszą Damę. Takiego obrotu akcji najprawdopodobniej nikt nie mógłby się spodziewać. Myślałyście, że młoda piosenkarka już niczym was nie zaskoczy? Najnowsze doniesienia szokują.

Finał WOŚP zaplanowany jest na najbliższą niedzielę, czyli 12 stycznia. Pieniądze zebrane w trakcie tegorocznej akcji, trafią do specjalistycznych szpitali, zajmujących się dziecięcą medycyną zabiegową. Jak co roku, Polscy artyści postanowili wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka. Pośród gwiazd, chcących dołożyć swoją cegiełkę nie zabrakło również Roksany Węgiel oraz Pierwszej Damy, Agaty Dudy.

Roksana Węgiel po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna

Zarówno Roksana Węgiel, jak i Agata Duda postanowiły wesprzeć Fundację WOŚP. Co ciekawe, obydwie panie wpadły na pomysł, aby na licytację przekazać kreacje. W przypadku młodziutkiej artystki jest to sukienka, w której po raz pierwszy wystąpiła na deskach opolskiego amfiteatru. Z kolei żona prezydenta zdecydowała się oddać suknię, w której pojawiła się w Japonii podczas spotkania z cesarzem.

Tym razem jednak Roksana Węgiel całkowicie zdeklasowała Pierwszą Damę. Aukcja artystki od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a na ten moment warta jest aż 5 tysięcy złotych. Kreacja Agaty Dudy z kolei wyceniona jest na nieco ponad 2 tysiące. Takiego obrotu akcji prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać.

Jakie gwiazdy wspierają WOŚP 2020?

Jak każdego roku, wiele gwiazd polskiego show-biznesu zdecydowało się wesprzeć piękną inicjatywę Jurka Owsiaka. Do akcji włączyło się mnóstwo znanych artystów, sportowców, dziennikarzy i celebrytów, którzy zapragnęli przekazać cenne przedmioty i wyjątkowe atrakcje.

Co powiecie na spotkanie z Robertem Lewandowskim, Magdą Gessler lub Julią Wieniawą? Może marzy wam się kolacja ze światowej sławy bokserem Mike’em Tysonem? Jeżeli te propozycje do was nie przemawiają, a jesteście miłośnikami sztuki i literatury to Olga Tokarczuk przygotowała replikę medalu noblowskiego. Oprócz tego mamy możliwość wspólnego treningu z Anną Lewandowską, czy tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zdeklasowała Pierwszą Damę. .

EA

Obydwie Panie przekazały swoje sukienki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Osoby spod tych 4 znaków zodiaku mają największe ego. To urodzeni narcyzi
  4. Ojczym skatował 5-latka. Powód? Chłopiec za szybko otworzył prezent
  5. Nikt nie chciał wierzyć, a jednak się stało. 500 plus odbierane rodzicom. Decyzja Trybunału zapadła
  6. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać