Roksana Węgiel niedawno ogłosiła, że jej rodzina się powiększy. 14-latka właśnie wyjawiła imię dziecka, to gratka dla wszystkich jej fanów. Imię jest nietypowe, jak na prawdziwą gwiazdę przystało. 

Roksana Węgiel to najpopularniejsza polska artystka młodego pokolenia. Trzeba przyznać, że za sprawą jej dynamicznej kariery, wokół gwiazdy coraz więcej się dzieje. Ostatnio wiele zmian czeka ją także w życiu prywatnym. Już niedługo, na świat przyjdzie nowy członek rodziny.

Roksana Węgiel rodzeństwo

Roksana mimo swojego młodego wieku ma kalendarz wypełniony po brzegi. Dziewczyna zmaga się z podwójnie ciężkim zadaniem, ponieważ karierę musi połączyć z edukacją. Celebrytka, gdy tylko to możliwe, uczy się w szkolnych ławkach, a czasem także w hotelach podczas trasy koncertowej. Już niedługo wcieli się w  odpowiedzialną rolę. Gwiazda niebawem po raz drugi zostanie siostrą! Przypomnijmy, że dziewczyna ma już jednego brata, 8-letniego Maksymiliana. 

Roksana Węgiel
https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

W środę Roksana Węgiel pojawiła się na gali Joy Influencer 2019, gdzie nie tylko zaśpiewała na scenie, ale także udzieliła kilku wywiadów. Dziennikarz Faktu postanowił wtedy poruszyć temat coraz częściej pojawiającej się plotki, o ciąży jej mamy. Gwiazda musiała powiedzieć prawdę. 

-Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać. – oznajmiła z zakłopotaniem artystka. 

Roksana Węgiel rodzice

Wokalistka zawsze może liczyć na swoją rodzinę. Małżeństwo wspiera córkę, jak tylko się da. Na zmianę jeżdżą z nią na koncerty, są też przy niej, gdy podpisuje ważne kontrakty. Starają się również w kryzysowych momentach sprowadzać młodą gwiazdę na ziemie, przypominając jej, jak ważna powinna być w jej życiu edukacja. Roksana Węgiel niejednokrotnie potwierdzała, że rodzina odgrywa bardzo dużą rolę w jej życiu.

Roksana Węgiel
https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Pani Edyta i Pan Rafał dotychczas zajmowali się dwójką ich pociech- Roksaną i Maksymilianem. Dziś już wiadomo, że czeka ich jeszcze jedno, nowe wyzwanie. Mama artystki potwierdziła informację, że jest w ciąży.

-Jestem w ciąży, w lutym urodzę drugiego synka -wyznaje tygodnikowi Na żywo mama Roksany.

Kobieta pochwaliła się nawet, że mają już wybrane imię dla nowego członka rodziny. Chłopiec nazywać się będzie Tymoteusz. Młoda gwiazda już nie może się doczekać, kiedy pozna malutkiego braciszka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel
https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Młoda gwiazda często wspomina o tym, jak ważny jest dla niej dobry kontakt z rodzicami.

 

Roksana Węgiel
https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

Pomimo wyjątkowo szybko rozwijającej się kariery, Roksana Węgiel nie zapomina o innych obowiązkach, np. nauce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Dziadek uwielbianej piosenkarki popełnił samobójstwo. Rodzinna tragedia gwiazdy
  3. Wielki sukces Tomasza Kota. Aktor zagra w kolejnej zagranicznej produkcji
  4. Ślub Lecha Wałęsy i Danuty Wałęsy odbył się 50 lat temu. Para obchodzi złote gody
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: pomponik.pl

 

 

Poprzedni artykułSymbol ludzkiej podłości. Do sieci trafiło zdjęcie podpalonego słoniątka
Następny artykułHoroskop barw. Wiemy, jaki jest Twój kolor mocy
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.