Roksana Węgiel mimo swojego młodego wieku, zdążyła już poznać ciemne strony sławy. Wokalistka cierpi z powodu hejtu i nie zamierza tego ukrywać. Na jej mediach społecznościowych pojawił się bardzo emocjonalny wpis. 
 
Hejt, czyli mowa nienawiści, to jeden z największych problemów naszych czasów. Choć wiele osób gardzi wygłaszaniem opinii w taki sposób, hejt wciąż się szerzy a osoby, które skrywają się po drugiej stronie monitora, wciąż uważają, że są anonimowe i bezkarne. Ich ofiarą padają zwyczajni ludzie, jak i gwiazdy światowego formatu. Młoda artystka Roksana Węgiel, postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos w tej sprawie.

Roksana Węgiel odpowiada na hejt 

Roksana Wegiel odpowiada na hejt w swoim wpisie na Instagramie. 15-letnia piosenkarka, mimo swojego młodego wieku, musi mierzyć się z kulisami sławy, które nie zawsze są kolorowe. 

Gwiazda nastolatków postanowiła przemówić do swoich fanów i dodała na swoje media społecznościowe bardzo emocjonalny post. Młoda wokalistka nie ukrywa, że nie zawsze udaje jej się nie brać do siebie słów innych. 

— Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinią innych…nikt nie jest idealny, wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane, ale nieraz jest ciężko — przyznaje Roksana Węgiel.

— Bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni. — napisała. 

  1. Dowiedziała się o zdradzie męża i pojechała do jego pracy. Finału nikt nie mógł przewidzieć
  2. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę

Roksana Węgiel przemawia do fanów 

Roksana Węgiel przemawia do fanów w sposób niezwykle dojrzały. Nastolatka w swoim pełnym emocji wpisie porusza problem i radzi fanom, by sami się nim nie przejmowali. Idolka nastolatek stara się przekazywać swoim fanom jak najwięcej otuchy. 

– Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy, którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje, walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej. — dodała na koniec. 

Za Roxie trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że nadal będzie walczyć o swoje marzenia i da fanom żywy przykład. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma już sporo sukcesów. 

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Wokalistka niestety już musi mierzyć się z hejtem.

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Wygląda na to, że rośnie nam prawdziwa gwiazda. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
  3. Przepis na tradycyjne faworki. W Tłusty Czwartek nie może ich zabraknąć, są idealne
  4. Katarzyna Dowbor pokazała dom. Wnętrza zachwycają, ale największe wrażenie robią dekoracje
  5. Córka Małgorzaty Foremniak jest piękna i pomaga ludziom. Aktorka mówi o niej z dumą
  6. Jak ukochana osoba mogła tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropne upokorzenie, musiało zaboleć
Poprzedni artykułHoroskop tygodniowy. Wodnik ma przed sobą świetny czas, gorzej u Panny
Następny artykułPlacki ziemniaczane nabiorą jeszcze więcej smaku, gdy dodasz jeden składnik. Tak kremowe, że rozpływają się w ustach
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.