Roksana Węgiel przeszła imponującą metamorfozę i pokazała się w zupełnie innej odsłonie! Jej nowa fryzura zmieniła ją nie do poznania. 15-latka nie przypomina już grzecznej nastolatki, którą widywaliśmy do tej pory. Po długich, rozpuszczonych pasmach nie ma już ani śladu.W zadziornym wydaniu zachwyciła obserwatorów.

Roxie Węgiel to najpopularniejsza polska wokalistka młodego pokolenia. Pomimo młodziutkiego wieku, rozpoznawalności i imponującej rzeczy fanów, mógłby pozazdrościć jej niejeden weteran polskiego show-biznesu. W ostatnim czasie gwiazda umilała czas słuchaczom radiowej Eski i wspólnie z dziennikarzami stacji udała się na słoneczną Dominikanę. Odwoływanie zimy zaczęła od zupełnie odmienionego looku. Fani nie mogli wyjść z podziwu. 

Roksana Węgiel włosy 

Roksana Węgiel ma naturalnie brązowe i proste włosy. Roxie ma zaledwie 15 lat, już może pochwalić się mianem prawdziwej gwiazdy. Kolejnych kontraktów i koncertów może pozazdrościć jej niejeden artystka, który od lat związany jest z polską sceną muzyczną. Wokalistka jest bardzo aktywna w social mediach, przed które kontaktuje się ze swoimi fanami.

Wierni obserwatorzy wiedzą, że oprócz talentu może poszczyć się niezwykłą skromnością i zachowawczością, szczególnie tą w kwestii wyglądu. 15-latka zwykle widywana jest w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku. Tymczasem okazuje się, że aby jeszcze bardziej wczuć się w klimat swoich egzotycznych wakacji, które spędza na Dominikanie, zupełnie zmieniła fryzurę. W niczym nie przypomina już grzecznej nastolatki, do której przywykliśmy.

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Po grzecznej nastolatce nie ma już ani śladu 

Roksana Węgiel w trakcie swoich rajskich wczasów zafundowała sobie spektakularną metamorfozę. Po jej długich rozpuszczonych włosach nie ma już ani śladu. Teraz na jej głowie zobaczyć możemy warkocze bokserskie, w które wplotła odważne, różowe pasmo. W dodawanych na Instagramie relacjach wygląda jak zupełnie inna osoba. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zmiana 15-latki spotkała się z ogromnym odzewem ze strony wiernych obserwatorów. Tym razem jednak metamorfoza niezwykle przypadła im do gustu. Komentarze wyrażające zachwyt nad jej nową fryzurą wydawały się nie mieć końca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel
instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel przyzwyczaiła fanów do długich, prostych pasm. 

Roksana Węgiel
instagram.com @roxie_wegiel

W trakcie egzotycznych wakacji postawiła na bokserskie warkocze. 

Roksana Węgiel
screen z Instastories @roxie_wegiel

Wokalista zmieniła się nie do poznania. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  4. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  5. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.