Roksana Węgiel od kilku dni przygotowuje się do Sylwestra. Młoda gwiazda spędza poświąteczny czas na intensywnych próbach. 31 grudnia wystąpi aż na dwóch imprezach – w Zakopanem i w Gdańsku. Biorąc pod uwagę kwoty, jakich życzy sobie za jeden koncert, tego dnia zarobi majątek. Nawet starsi koledzy z branży mogą jej pozazdrościć.

Roksana Węgiel to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. W ubiegłym roku wygrała The Voice Kids, a później zajęła pierwsze miejsce na dziecięcej Eurowizji w Mińsku. Od tamtej pory przybyło jej sporo fanów, dlatego organizatorzy koncertów są w stanie zapłacić krocie za jej występy.

Roksana Węgiel: Sylwester

Występy na dwóch imprezach Sylwestrowych to dowód na to, że popularność Roksany Węgiel wciąż rośnie. Piosenkarka nie może narzekać na brak pracy, w ciągu kilku godzin będzie musiała przemierzyć całą Polskę.

-Ja za chwilkę wychodzą na scenę, bo będę miała próbę do Sylwestra Marzeń z Dwójką, a później lecę do Gdańska. Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale będę grała dwa Sylwestry. Jeden w Gdańsku a drugi uwaga – w Zakopanem! Także trzymajcie za mnie kciuki, abym zdążyła jutro ze wszystkim – mówiła na Instagramie.

W ubiegłym roku o podobnym sukcesie mógł mówić Sławomir. Teraz tylko Roksanie udało się zdobyć aż dwa zaproszenia. Dzięki temu końcówka roku będzie dla niej wyjątkowo udana, bo organizatorzy płacą ogromne pieniądze.

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel zarabia nawet 30 tysięcy złotych za jeden koncert, zdradza źródło portalu gwiazdy.wp.pl. Na 2020 rok zaplanowała ich już dwanaście, a liczba ta z pewnością wzrośnie. Na chwilę obecną gwiazda w przyszłym roku może zarobić 360 tysięcy złotych. Po odjęciu kosztów dojazdów i opłacenia współpracowników Roxie i tak nie może narzekać.

Ile Roksana Węgiel zarobi w Sylwestra? Roksana Węgiel zarobi w Sylwestra majątek, jednak dokładnych kwot nie może zdradzić. Nie jest tajemnicą, że za występ podczas telewizyjnego Sylwestra gwiazdy dostają znacznie więcej, niż za inne imprezy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel wystąpi na dwóch imprezach sylwestrowych.

roksana węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Moda gwiazda zarobi oszałamiające sumy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  7. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

Źródła: gwiazdy.wp.pl, party.pl

Poprzedni artykułJarosław Kret ma wsparcie w znanej koleżance. Łączy ich nie tylko praca
Następny artykułStylizacje na Sylwestra. Najlepsze propozycje prosto z sieciówek!
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.