Roksana Węgiel: chłopak nastolatki mieszka daleko od niej! Piosenkarka zdradziła, jak żyje jej się w związku na odległość. Jest trudno – szczerze przyznała.

14-latka szybko wspięła się po szczeblach kariery i wszystkie oczy skierowane są na nią! Roksana Węgiel: chłopak nastolatki wzbudza coraz większe zainteresowanie prasy. Nastoletnia piosenkarka nie zdradza zbyt wiele, pozwoliła sobie jednak na wyjawienie co nieco na temat swojego ukochanego!

Roksana Węgiel: chłopak mieszka daleko od niej

Po zwycięstwie na Eurowizji Junior kariera nastolatki wystartowała z kopyta! Jednak występ w konkursie nie przyniósł jej jedynie sukcesu na polu zawodowym – tam poznała także swojego chłopaka! Kim jest wybranek Roksany Węgiel? Chłopak nastolatki, Daniel Yastremski również jest piosenkarzem! 15-latek o białorusko-amerykańskich korzeniach poznał Roxie właśnie na konkursie Eurowizji. Od razu się polubili i Daniel już miesiąc po pierwszym spotkaniu odwiedził nową przyjaciółkę w Polsce!

Roksana Węgiel: chłopak nastolatki na co dzień mieszka w Mińsku. Piosenkarka uczy się w rodzinnym Jaśle, jednak bez przerwy zajęta jest koncertowaniem, w czerwcu ukaże się także jej debiutancki album. Jak radzi sobie z tym, że nie może codziennie widywać Daniela?

Roksana Węgiel: związek na odległość nie jest łatwy

W rozmowie z Plotkiem dziewczyna została zapytana o to, jak radzi sobie w związku na odległość. Wokalistka przyznała, że nie jest łatwo!

 – Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu – powiedziała Roxie.

Zdradziła także, że z chłopakiem rozmawia jedynie w języku angielskim! 14-latka świetnie radzi sobie z komunikacją w obcym języku i przyznaje, że to głównie za sprawą utrzymywania kontaktu z innymi uczestnikami Eurowizji, z którymi musi rozmawiać po angielsku. Choć związki na odległość bywają trudne, Roksana Węgiel zdaje się świetnie sobie radzić – na razie to kariera i nauka pochłaniają większość jej czasu! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel: chłopak nastolatki na co dzień mieszka w Mińsku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? Czy zdradzał ją z jej największą rywalką?
Następny artykułJolanta Kwaśniewska zdobyła się na poruszające wyznanie. „Byłam matką samotnie wychowującą dziecko”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.