Roksana Węgiel poinformowała niedawno fanów o planowanym wyjeździe na Eurowizję 2019. Niestety, wygląda na to, że zwyciężczyni dziecięcej edycji konkursu nie będzie mogła zrobić nic więcej ponad kibicowanie starszym koleżankom z zespołu Tulia. Co wymyślili organizatorzy? Aż trudno w to uwierzyć,

Długo byliśmy przekonani, że Roksana Węgiel nie tylko wystąpi na Eurowizji z własną piosenką, lecz także udzieli wywiadu przed tysiącami gości. Czyżby jednak nadzieje młodej wokalistki okazały się płonne? Organizatorzy potraktowali gwiazdę Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci niezbyt uprzejmie…  Czy w obliczu takiego traktowania Roksana Węgiel całkiem zrezygnowała z planowanego wyjazdu do Izraela? 

Roksana Węgiel nie udzieli wywiadu na Eurowizji?

Jak informuje plotek.pl, na początku Roksana Węgiel miała wystąpić na Eurowizji 2019 z piosenką Anyone I Want to Be w roli gościa specjalnego i zwyciężczyni dziecięcej edycji konkursu. Niestety, coś poszło nie tak. 

Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu przygotowywała się do występu, ostatecznie plany spełzły na niczym, gdy organizatorzy zmienili decyzję i znowu postanowili zmodyfikować grafik. Według ustaleń portalu Dziennik Eurowizyjny, Roksana Węgiel nie będzie miała okazji nawet udzielić wywiadu przed publicznością. Chociaż wcześniej planowano, że rozmowa z polską piosenkarką odbędzie się na głównej scenie, ostatecznie spotka się ona z dziennikarką w green roomie.

Nie wiadomo, dlaczego ostatecznie rola Roxie została ograniczona w tak znacznym stopniu. Organizatorzy nie zdecydowali się na udzielenie wyjaśnień, co sprawiło, że zakres zaangażowania Węgiel w konkurs maksymalnie okrojono. 

Czy Roksana Węgiel będzie na Eurowizji?

Chociaż wygląda na to, że fani Roksany Węgiel mogą czuć się  mocno zawiedzeni, sama artystka najwyraźniej nie zmieniła swoich planów dotyczących wyjazdy do Izraela. Co więcej, niedawno dzieliła się z fanami tą wiadomością w social mediach, prosząc jednocześnie o polecenia miejsc godnych uwagi. 

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizja 2019 rozpocznie się 14 maja 2019 roku w Tel Awiwie. Wybór izraelskiej metropolii nie jest przypadkowy – to własnie z tego kraju pochodzi zeszłoroczna zwyciężczyni Netta. Polskę będzie reprezentował zespół folkowy Tulia, który wystąpi z utworem Pali się

Uważacie, że Roksana Węgiel powinna była zrezygnować z wyjazdu w obliczu tego, jak została potraktowana przez organizatorów? A może lepiej, aby wykorzystała przynajmniej tę niewielką szansę do promowania swojej muzyki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Dziś rozpoczęła się Eurowizja 2019. Niestety, Roksana Węgiel nie udzieli wywiadu przed publicznością.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułL’Oreal x Cannes 2019. Historia pisana wyjątkową czerwoną szminką
Następny artykułMałgorzata Potocka o operacjach plastycznych. Aktorka brutalnie skomentowała inne kobiety
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.