Roksana Węgiel po raz kolejny stała się obiektem hejtu dla tysięcy internautów. Chociaż młodziutka gwiazda trzyma się z daleka od skandali i stara się nikogo nie urazić, regularnie spada na nią fala krytyki. Wcześniej chodziło o rzekomo zbyt odważne kreacje 14-latki, a teraz? Wszystko przez to zdjęcie. 

Mogłoby się wydawać, że Roksana Węgiel od pewnego czasu święci same tryumfy. Kolejne kontrakty reklamowe i zaproszenia na premiery oraz imprezy to tylko jedna strona nagłej popularności. 14-letnia wokalistka od pewnego czasu regularnie doświadcza całej masy obrzydliwego hejtu. Najpierw obrywała za swoje wybory modowe, a teraz… rzekome sympatie polityczne: Po prostu żenada… Brak słów.

Dlaczego Roksana Węgiel stała się obiektem hejtu?

Całe zamieszanie wybuchło po tym, jak Roksana Węgiel opublikowała na swoim Instagramie pewne zdjęcie. Młoda piosenkarka wzięła niedawno udział w Pikniku Europejskim, zorganizowanym w Puławach. Wydarzenie miało na celu uczczenie 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Nie chodziło jednak o samo miejsce, lecz osoby, które Roxie tam spotkała.

Roksana Węgiel spotkała na Pikniku parę prezydencką – Andrzeja Dudę z żoną Agatą Dudą. Młoda gwiazda prawdopodobnie poprosiła ich o możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia. Oczywiście zgodzili się. Roksana musiała bardzo ucieszyć się z faktu, że było jej dane osobiście poznać głowę państwa i Pierwszą Damę, ponieważ podzieliła się radością z fanami!

Niestety, wśród komentarzy na Instagramie znalazło się sporo negatywnych opinii i hejtu. Nie zabrakło obrzydliwych wyzwisk i wulgaryzmów, skierowanych w kierunku Roksany. Wokalistce zarzucano m.in. że publikacja fotografii rzekomo świadczy o jej sympatiach politycznych.

 – Po prostu żenada… Brak słów.

 – Chwalić się zdjęciem ze zdrajcami. Gratuluję głupoty. No ale czego po pustej nastolatce się spodziewać.

– Post sponsorowany przez TVP?

Ja bym się wstydził, że w ogóle podałem mu rękę. A co dopiero zrobić sobie z tym typem zdjęcie.

Jak zachowali się fani Roksany Węgiel?

Na szczęście okazało się, że Roksana Węgiel może liczyć na wsparcie i pomoc swoich fanów, którzy nie pozostawili idolki na pastwę hejterów. W komentarzach zaczęło toczyć się wiele zaciekłych dyskusji.

Wiele osób zwróciło uwagę, że młoda wokalistka nie miała złych intencji, lecz kierowała się jedynie chęcią poznania prezydenta kraju. Ostro odpierali zarzuty wobec Roxie o deklaracje polityczne, zwracając uwagę, że tak naprawdę nie wiadomo, czy 14-latka w tak młodym wieku w ogóle interesuje się polityką. Zauważyli też, że Roksana nie zrobiła nic, by zasłużyć na tak agresywną i wulgarną reakcję.

Mamy nadzieję, że hejt nie wpłynie negatywnie na Roksanę Węgiel. Wspaniale, że tyle osób broniło młodej dziewczyny. Tacy fani to skarb!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel stała się ofiarą hejtu. Co się stało?

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Artystka została skrytykowana za zdjęcie z parą prezydencką. 

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Hejterzy nie pozostawili na nastoletniej piosenkarce suchej nitki. 

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Na szczęście Roksana Węgiel może liczyć na wsparcie fanów, którzy wiernie jej bronili. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPiosenkarka poroniła po raz pierwszy w wieku 17 lat. „Czułam, że moje ciało mnie nienawidzi”
Następny artykułKatarzyna Dowbor była żywym ogniem w TVP. „Ruda była zbuntowana i mogła więcej”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.