Roksana Węgiel pochwaliła się w mediach niewyobrażalnym sukcesem. Zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids” i reprezentantka Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych artystek w kraju. Teraz posypały się gratulacje.

Roksana Węgiel dopiero za pół roku osiągnie pełnoletniość, a już teraz plasuje się na szczycie największych gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, że zaledwie wczoraj wystąpiła w „The Voice Kids”, zachwycając trenerów wykonaniem utworu „Halo” Beyonoce, a dziś jej wartość rynkowa sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia.

Już jako 13-latka wypuściła pierwszą kolekcję ubrań „Roxie”, stworzoną wraz z odzieżową marką „Reporter Young”, a rok później została laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Nastolatka stała się nie tylko księżniczką polskiej rozrywki, ale także ikoną mody.

17-letnia Roksana Węgiel osiągnęła kolejny, ogromny sukces. Aż trudno uwierzyć w to wyróżnienie

Na Instagramie Roksana Węgiel zamieściła zaskakującą informację. Właśnie ukazał się ranking magazynu „Forbes Woman”, który zebrał 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2022 r. Wśród wymienionych można znaleźć m.in. Marylę Rodowicz, Martynę Wojciechowską, Margaret, Edytę Górniak, Barbarę Kurdej-Szatan, czy Olgę Tokarczuk.

Na podium stanęła 21-letnia Iga Świątek, a zaraz za nią miejsca zajęły Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Lewandowska. W pierwszej dwudziestce nie zabrakło także Anity Włodarczyk i Magdy Gessler, a do tego zaszczytnego grona należy już teraz także zwyciężczyni „The Voice Kids”.

Roksana Węgiel zajęła 18. miejsce w rankingu. W pierwszej dwudziestce znalazła się jako jedyna poniżej 18. roku życia. Jej wartość rynkową oszacowano na 94 mln zł. Gwiazda nie kryła wdzięczności za to niezwykłe wyróżnienie.

– Wow, jestem zaszczycona! 18. miejsce w rankingu „Forbes Woman” najcenniejszych marek kobiecych – jestem jedyna w pierwszej „20” poniżej 18 roku życia – napisała na Instagramie.

Dumni fani zasypali idolkę gorącymi gratulacjami. Na wieść zareagowały także Barbara Kurdej-Szatan, Monika Miller i Anika Dąbrowska. Sama Roksana powinszowała zdobywczyni pierwszego miejsca, Idze Świątek.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile zarabia Roksana Węgiel? Sprawdziliśmy dochody młodej artystki
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl