Roksana Węgiel: mama gwiazdy dla sławnej córki musiała zrezygnować z pracy! Czym zajmowała się kobieta, zanim jej córka rozpoczęła karierę jako piosenkarka? Wykonywała zawód, który staje się coraz bardziej popularny. Marzy o nim wiele kobiet!

Roksana Węgiel szturmem podbiła polską scenę muzyczną. O takiej karierze marzy wielu polskich nastolatków. Tak ogromny sukces wiąże się jednak z pewnymi konsekwencjami. Te dotknęły zwłaszcza jej mamę, która musiała odejść z pracy, by córka mogła spełniać marzenia. Z czego zrezygnowała?

Roksana Węgiel: mama gwiazdy musiała poświęcić własną karierę?

Mama Roksany musiała poświęcić własną karierę, aby odpowiednio zaopiekować się nieletnią córką. Młoda piosenkarka ma dopiero czternaście lat i nie może jeszcze sama udawać się w trasy koncertowe po całej Polsce, a także poza jej granicami. W jej wieku nawet dobry menedżer to zdecydowanie za mało. Na szczęście Roksana ma kochającą mamę, która była gotowa porzucić własne stanowisko na rzecz sukcesu swojej pociechy.

W serwisie party.pl możemy przeczytać, że Roksana nie wie, jak poradziłaby sobie w show-biznesie bez pomocy mamy!

Kim jest z zawodu Edyta Węgiel?

Edyta Węgiel z zawodu jest kosmetyczką, natomiast tata piosenkarki jest przedstawicielem handlowym. Roksana w rozmowie z party.pl wyznała, że mama musiała zrezygnować z pracy zawodowej, żeby jeździć z nią na koncerty. Zawód mamy Roksany Węgiel w ostatnich latach mocno zyskuje na popularności, dlatego przypuszczamy, że pani Edyta musiała pożegnać się ze sporą ilością klientek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Taka mama to prawdziwy skarb. Decyzja o porzuceniu pracy na pewno nie była łatwa. Młoda gwiazda cały czas musi się uczyć, przed nią jeszcze co najmniej kilka lat edukacji: 

— Od początku wiedziałam, że nie mogę zaniedbać szkoły — zdradziła piosenkarka w rozmowie z Onetem

Kalendarz przepełniony koncertami Roxie musi godzić z odrabianiem lekcji. Podejrzewamy, że tutaj również pomoc mamy jest nieoceniona. Czy za jakiś czas, gdy Roksana się usamodzielni, jej mama wróci do zawodu? Taka córka to z pewnością świetna reklama!

ZOBACZ ZDJĘCIA ROKSANY WĘGIEL I JEJ RODZICÓW:

Roksana Węgiel: mama
instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel: mama gwiazdy dla córki rzuciła pracę!

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.