Roksana Węgiel: Michał Szpak został spytany, co sądzi na temat stylu swojej młodszej koleżanki po fachu. Nastolatka ma powód do radości — gwiazdor nie szczędził jej ciepłych słów. Zostaną przyjaciółmi? Co dokładnie powiedział na temat piosenkarki? 

Już od kilku miesięcy na temat Roksany Węgiel jest głośno nie tylko w kontekście osiągnięć muzycznych, lecz także wyborów modowych. Nastolatka powoli wyrasta z dziewczęcych stylizacji i 
grzecznych kompletów na rzecz coraz bardziej modnych i nowoczesnych zestawów. Niestety, decyzja młodej gwiazdy, by zacząć  bardziej eksperymentować ze stylem, nie spotkała się z aprobatą wszystkich osób. Roxie zaczęła doświadczać hejtu i złośliwości ze strony internautów, którzy zarzucają jej chęć dążenia do przedwczesnej dorosłości. Roksana Węgiel: Michał Szpak stanął w obronie 14-latki. Nie krył, co sądzi na temat jej wyglądu: Niech żyje wolność. Niech szaleje, powiedział w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Roksana Węgiel: Michał Szpak pochwalił piosenkarkę?

Nowy styl Roksany Węgiel stał się wręcz tematem ogólnonarodowej debaty. O zdanie na temat sposobu ubierania się młodziutkiej artystki zapytano między innymi Michała Szpaka. Piosenkarz sam słynie z zamiłowania do oryginalnych kreacji i uwielbia eksperymenty z modą. Jaki wydał werdykt?

Roksana Węgiel: Michał Szpak bardzo pozytywnie ocenił styl swojej koleżanki. Zdaniem gwiazdora Roxie ma pełne prawo sama decydować o tym, w co będzie się ubierała. Szczególnie że jest jeszcze młoda i dopiero zaczęła szukać własnej drogi. Poradził Węgiel, żeby nie przejmowała się negatywnymi opiniami, a hejterom zwrócił uwagę na fakt, że nikt nie zmusza ich do śledzenia poczynań wokalistki. 

— Niech żyje wolność. Niech szaleje. […] I musimy żyć pełną piersią i nie ograniczać się z powodu tego, że komuś się coś nie podoba. Jak się nie podoba, to nie musi tego oglądać — cytuje Szpaka portal jastrzabpost.pl

Co robi Roksana Węgiel?

Chociaż niedawno rozpoczęły się wakacje, Roksana Węgiel na razie nie ma co liczyć na odpoczynek. Piosenkarka jest w trakcie promowania swojej debiutanckiej płyty zatytułowanej Roksana Węgiel. 

Roksana Węgiel: Michał Szpak udzielił młodszej koleżance bardzo ważnej rady, którą powinna wziąć sobie do serca. Jako kolorowy ptak polskiego show-biznesu pewnie nie raz i nie dwa musiał znosić obraźliwe komentarze z powodu swojego nietypowego wyglądu. Na szczęście gwiazdor zdaje sobie sprawę, że nie ma co przejmować się hejterami. Oby Roxie wyszła z tego samego założenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA ROKSANY WĘGIEL:

roksana węgiel: michał szpak
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel: Michał Szpak jest pod wrażeniem jej stylu. 

roksana węgiel: michał szpak
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Młoda piosenkarka zaczęła eksperymentować ze stylem. 

roksana węgiel: michał szpak
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Uważacie, że Roksana Węgiel powinna wziąć przykład z Michała Szpaka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Linkiewicz i Lil Masti w FAME MMA. Gdzie i kiedy można oglądać walkę?
  2. Piotr Rubik jest starszy od swojej żony o 18 lat. Właśnie obchodzą 11. rocznicę ślubu
  3. Co nowego na Netflixie w lipcu? Premiery, nowości i długo wyczekiwane powroty
  4. Jak nazywa się syn Małgorzaty Kożuchowskiej? Imię chłopczyka zostało pieczołowicie wybrane
  5. Mama Dominiki Gwit szczerze o jej wadze: „Jak była za chuda, to nie była ta sama kobieta. Zgasła”

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułJakie wykształcenie ma Jolanta Kwaśniewska? Ukończyła prestiżowe studia
Następny artykułMężczyzna bił psa, który ze strachu nawet się nie bronił. Nagranie wrzucił do sieci
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.