Roksana Węgiel do niedawna uchodziła za wzór dla innych młodych gwiazd. Skromna, sympatyczna i naturalna nastolatka wzbudzała zachwyt zarówno wśród fanów, jak i ich rodziców. Jednak niedawno na nieskazitelnym wizerunku pojawiła się rysa. 14-latka wywołała burzę w internecie! 

Roksana Węgiel i skandal? To połączenie nijak do siebie nie przystaje. Do niedawna zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji kojarzyła się wszystkim jako przykład grzecznej artystki, która życzliwie odnosi się do fanów, dobrze się uczy i stroni od imprez. Jednak niedawno młodziutka piosenkarka wywołała niemałą burzę wśród internautów. Padły mocne słowa: Masz 14 lat, a nie 18. Co się stało? 

Co zrobiła Roksana Węgiel?

Niedawno odbyła się premiera filmu animowanego Manu. Bądź sobą. W uroczystym pokazie wzięła udział między innymi właśnie Roksana Węgiel. Jednak to nie obecność 14-latki wzbudziła emocje wśród internautów, lecz stylizacja, na którą się zdecydowała. 

Nastoletnia piosenkarka postanowiła na tę okazję założyć czarne spodnie typu rurki, krótką kurtkę oraz wysokie czarne kozaki na szpilce. Największe emocje wzbudził jednak… głęboki dekolt. Błyskawicznie pojawiły się głosy, że w takim stroju Roksana wygląda na znacznie starszą. Wiele osób w komentarzach na Instagramie zarzuciło gwieździe, że usiłuje się postarzać, a kreacja nie jest odpowiednia dla dziewczynki w jej wieku.

Masz 14 lat, a nie 18 i trochę śmieszne jest to, co robisz, chodzi o zachowanie, styl ubierania […] najpierw dorośnij do takich ciuchów i noś je w późniejszym wieku.

– Tak zaczyna powolny upadek gwiazdy […].

Nie brakowało też osób, które broniły swojej idolki:

– W każdej stylizacji wyglądasz przepięknie […]. 

Czy Roksana Węgiel żałuje stylizacji?

Na razie nie wiadomo, czy Roksana Węgiel żałuje niefortunnej stylizacji. Młoda gwiazda decydowała się nie odnosić do zarzutów internautów. 

Chociaż piosenkarka wstrzymała się od komentarza, na następnym zdjęciu wystąpiła już w znacznie bardziej zakrytym stroju – włożyła golf zakrywający dekolt aż po szyję. Zdecydowała się także na delikatniejszy makijaż. Wygląda na to, że osoby odpowiedzialne za wizerunek Roksany trzy razy się zastanowią, zanim pozwolą podopiecznej na odważniejszą stylizację. 

Uważacie, że Roksana Węgiel przesadziła? A może internauci niepotrzebne wyolbrzymiają sprawę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel do niedawna uchodziła za wzór dla swoich rówieśników.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDalmatyńczyk. Piękny pies o niezwykłym usposobieniu
Następny artykułJoanna Liszowska bez makijażu i doczepianych włosów. „Piękna siedemnastka!”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.