Roksana Węgiel w dzieciństwie była prawdziwym słodziakiem! Już wtedy potrafiła śpiewać tak, że skupiała na sobie całą uwagę otoczenia. Zobaczcie, jak wyglądała 10-letnia Roxie! W ciągu ostatnich czterech lat z uroczej dziewczynki zmieniła się w śliczną nastolatkę. Z trudem ją rozpoznaliśmy.

Jej talent został dostrzeżony, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Chociaż dziś śpiewa głównie o problemach, z jakimi zmagają się nastolatki oraz pierwszej miłości, zaczynała z zupełnie innym repertuarem. Roksana Węgiel w dzieciństwie występowała często i chętnie, a miejscem jej pierwszych sukcesów były… festiwale pieśni religijnej i kościół. Czy dzisiaj nastoletnia gwiazda nadal jest tak mocno związana z wiarą? Jej ostatnia wypowiedź narobiła sporego zamieszania! Zobaczcie, jak zmieniła się od czasu, gdy będąc dziesięcioletnią, dziewczynką śpiewała piosenki o Bogu! 

Jak wyglądała Roksana Węgiel w dzieciństwie?

Roksana Węgiel zaczęła uczyć się śpiewu, gdy miała zaledwie osiem lat. Jak podaje portal interia.pl, w tym samym czasie Roxie zadebiutowała w miejscowej scholi parafialnej. Jej opiekunowie szybko dostrzegli potencjał młodziutkiej podopiecznej i zaczęli zgłaszać dziewczynkę do rozmaitych konkursów. 

Roksana Węgiel w dzieciństwie była prawdziwą gwiazdą konkursów oraz festiwali pieśni religijnej. Gwiazda zgodziła się m.in. wziąć udział w teledysku do piosenki Wierzę w Ciebie Panie. Jak możemy się dowiedzieć z opisu do filmiku na You Tube, uczęszczała wówczas do czwartej klasy szkoły podstawowej. Mimo że zajmowała się nie tylko śpiewem, lecz także akrobatyką oraz tańcem, osiągała wysokie wyniki w nauce. 

Od tamtego czasu Roksana Węgiel zdążyła zrobić spektakularną karierę, a także znacznie zmienić się fizycznie. W przyszłym roku gwiazda skończy już piętnaście lat i zaczyna coraz mniej przypominać dziewczynkę, a coraz bardziej — nastolatkę. W ostatnich miesiącach zaczęła także inaczej się ubierać. 

Co robi Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel dziś nadal przywiązuje bardzo dużą wagę do kwestii swojej wiary. Jak podaje portal pomponik.pl, nastoletnia gwiazda przyznała w jednym z wywiadów, że gdyby nie pomoc Boga, nie osiągnęłaby tego, co ma. 

Piosenkarka wyjawiła ponadto, że wyjątkowe miejsce w jej sercu zajmuje modlitwa Aniele Boży. Przyznała, że podobnie jest z Jasną Górą, którą zapamiętała jako miejsce głębokiej refleksji oraz zadumy. 

Spodziewalibyście się, że Roksana Węgiel w dzieciństwie zaczynała od występów w kościele? To naprawdę niezwykłe, że jako nastolatka wciąż tak konsekwentnie trwa w swoich przekonaniach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA DZIESIĘCIOLETNIEJ ROKSANY WĘGIEL:

roksana węgiel w dzieciństwie
fot. screen z youtube.com Lech Polak

Roksana Węgiel w dzieciństwie była naprawdę urocza! 

roksana węgiel w dzieciństwie
fot. screen z youtube.com Lech Polak

Dziewczynka zaczynała swoją karierę od śpiewania pieśni religijnych. 

roksana węgiel w dzieciństwie
fot. screen z youtube.com Lech Polak

Rozpoznalibyście w tej małej dziewczynce Roksanę Węgiel?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Cezarego Pazury nie pojawiała się na jego zdjęciach. ”Wstydzisz się mnie, tato?”
  2. Jak jeść kaki? Poznaj proste sposoby na jedzenie egzotycznego owocu
  3. Maryla Rodowicz kończy karierę. Gwiazda podała dokładną datę!
  4. Dakota Johnson i Jamie Dornan mieli romans? Ekranowi kochankowie byli o niego posądzani
  5. Ile zarabia Natalia Kukulska? Piosenkarka może pozwolić sobie na wystawne życie

źródła: interia.pl, pomponik.pl

Poprzedni artykułL’biotica – 3 maski wegańskie #lesswaste. Zadbaj o swoją skórę i środowisko
Następny artykułLEVI’S® x STRANGER THINGS. Wyjątkowa kolekcja inspirowana serialem Netflixa
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.