Roksana Węgiel z chłopakiem! Nastoletnia gwiazda coraz częściej pojawia się w towarzystwie Daniela Yastremskiego i wygląda na to, że ich miłość rozkwitła na dobre. Czy zakochani zaśpiewają razem na nowej płycie?

Roksana Węgiel szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu, a wszystko za sprawą zwycięstwa na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dzięki udziale w konkursie zyskała naprawdę wiele — popularność, milionowe kontrakty, a także wielką miłość! Czternastolatka jest w szczęśliwym związku z muzykiem, Danielem Yaastremskim. Drogi dwójki artystów połączyły się właśnie podczas konkursu.

Kim jest Daniel Yastremski?

Daniel Yastremski urodził się w 2004 roku w Cincinnati, w amerykańskim stanie Ohio. Jeszcze jako dziecko przeprowadził się do Mińska, gdzie mieszka do dziś. Z Roksaną poznał się podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nastolatek reprezentował wówczas Białoruś z piosenką Time, którą wykonał zarówno w języku angielskim, jak i rosyjskim. Eurowizja okazała się dla tej dwójki szczęśliwa nie tylko ze względu na osiągnięcia zawodowe, lecz także życie prywatne. To właśnie podczas konkursu narodziło się ich uczucie!

Roksana Węgiel z chłopakiem

Ze względu na liczne zobowiązania zawodowe i nieustanne koncerty, zakochani mają mało czasu dla siebie. Daniel jest równie zajęty, co wybranka jego serca, więc widują się bardzo rzadko. Jak wygląda ich związek na odległość? Roxie zwykle pilnie strzeże prywatności, jednak uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o swojej relacji w rozmowie z serwisem plotek.pl:

Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu – zdradziła gwiazda portalowi plotek.pl.

W czerwcu ukaże się debiutancka płyta Roksany. Jak myślicie, czy znajdzie się na niej utwór wykonany wspólnie z Danielem? Z pewnością efekty tej miłosnej współpracy wzbudziłyby olbrzymie zainteresowanie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel z chłopakiem
instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd.

roksana węgiel z chłopakiem
instagram.com @roxie_wegiel

Śledzicie karierę młodej wokalistki?

roksana węgiel z chłopakiem
instagram.com @roxie_wegiel

Gwiazda często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

roksana węgiel z chłopakiem
instagram.com @danielyastremski

Roksana Węgiel z chłopakiem — czyż nie wyglądają razem pięknie?! 🙂

roksana węgiel z chłopakiem
instagram.com @danielyastremski

Daniel Yastremski ma białorusko-amerykańskie korzenie. Z Roksana poznał się podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka wygrała niemiecką edycję Top Model! Heidi Klum była nią zachwycona
  2. Okropna katastrofa lotnicza! Właśnie zginął kochany przez miliony muzyk
  3. Jacek Rozenek stracił zdolność mówienia i jeździ na wózku inwalidzkim! Jego stan jest bardzo ciężki
  4. Magdalena Mielcarz poślubiła absolwenta Harvardu. Kim jest tajemniczy partner aktorki?
  5. Jak się ubrać na komunię XXL? Poznaj świetne rozwiązania

źródło: gala.pl