Roksana Węgiel ma szczęście być jedną z nielicznych nastolatek, które nie narzekają na wysokość swojego kieszonkowego. Młoda piosenkarka zbija na występach prawdziwą fortunę. Udało nam się dotrzeć do wysokości jej stawki – niewielu dorosłych ma TAKĄ pensję! Tyle samo ma zarabiać podobno Ewa Farna.  

Roksana Węgiel osiąga sukces za sukcesem. Zaledwie kilka dni temu otrzymała statuetkę Plejady za Debiut roku, a teraz wyszło na jaw, ile pieniędzy liczy sobie za jeden koncert. Honorarium nastoletniej piosenkarki robi naprawdę spore wrażenie. Niewielu starszych i bardziej doświadczonych kolegów po fachu Roxi może żądać podobnych stawek. Udało jej się równać Ewie Farnej! Opadną wam szczęki. 

Ile zarabia Roksana Węgiel na koncertach?

Roksana Węgiel to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk polskiej muzyki. Nastoletnia gwiazda ciągle koncertuje, pojawia się na kolejnych wydarzeniach i zgarnia lukratywne kontrakty reklamowe. Chociaż trudno odnaleźć dokładne informacje odnośnie do zarobków piosenkarki, jakiś czas temu wyszła na jaw wysokość jej honorarium za występ. 

Jak podaje fakt.pl, Roksana Węgiel zarabia na koncertach aż… dwadzieścia tysięcy złotych! Niewiele rówieśniczek Roxi może pochwalić się takim osiągnięciem. Tyle samo – według ustaleń jastrzabpost.pl – otrzymuje jej starsza koleżanka po fachu Ewa Farna. Jednak pieniądze nie spadły nastolatce z nieba: ciężko zapracowała na to, co osiągnęła. Już od najmłodszych lat uczęszczała na lekcje śpiewu, wystąpiła w The Voice Kids oraz zwyciężyła dziecięcą edycję Konkursu Piosenki Eurowizja. Ile czternastolatek ma na koncie tyle sukcesów?

Co robi Roksana Węgiel?

Niedawno Roxie wróciła z wyjazdu do Izraela. Nastoletnia gwiazda wybrała się tak daleko, by na obejrzeć tegoroczną Eurowizję. Nie chodziło jednak wyłącznie o kibicowanie – jako zwyciężczyni dziecięcej edycji konkursu została poproszona o udzielenie wywiadu. 

Fani piosenkarki mają wielki powód do radości, ponieważ lada dzień ukaże się pierwsza płyta ich ulubionej artystki. Debiutancki album został zatytułowany Roxie. Pierwotnie premierę zaplanowano na dzień 5 maja 2019 roku, jednak ostatecznie zdecydowano się na jej przesunięcie na 7 czerwca 2019 roku. Jak czytamy na telemagazyn.pl, prawdopodobnie chodziło o to, by Roxie ukazał się bliżej Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego. 

Spodziewaliście się, że Roksana Węgiel zarabia aż dwadzieścia tysięcy złotych za jeden koncert? Mało który dorosły może pochwalić się taką pensją, a Roxie ma dopiero czternaście lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest obecnie na topie.