Roksana Węgiel w zawrotnym tempie podbiła polski show-biznes. Ogromny sukces, jaki odniosła młoda piosenkarka, został ponownie doceniony i gwiazda dostąpiła wielkiego zaszczytu! Mogła zrobić coś, co nie udało się jeszcze nikomu.

Roksana Węgiel może dopisać kolejny sukces do swojej listy! Zaledwie rok temu wygrała dziecięcą Eurowizję, a już po raz kolejny została nagrodzona w wyjątkowy sposób. Zrobiła coś, o czym marzą polskie gwiazdy i tym samym dołączyła do zaszczytnego grona!

Roksana Węgiel została wyróżniona spośród wielu gwiazd

Roksana Węgiel odcisnęła dłonie w opolskiej Alei Gwiazd w Dworku Artystycznym! Wydarzenie było tym bardziej wyjątkowe, że gwiazda została najmłodszą osobą w historii, która mogła to zrobić. Co więcej, podczas jednego festiwalu w Opolu, swoje dłonie może odcisnąć tylko jedna gwiazda. Jest to nagroda za szczególne osiągnięcia w danym roku. Zanim Roxie odcisnęła swoje dłonie w gipsie, zaśpiewała dwie piosenki ze swojej najnowszej płyty, która ukazała się zaledwie tydzień temu.

Całe show odbyło się w obecności fotoreporterów, dziennikarzy i fanów Roksany. Tym samym piosenkarka dołączyła do grona sław takich jak: Edyta Górniak, Ewa Bem, Skaldowie, Perfect czy Budka Suflera.

Roksana Węgiel: marzenie się spełniło

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mam taki zaszczyt, że mam okazję odbić tutaj swoje dłonie. (…) To jest ogromny zaszczyt przede wszystkim, bo to już zostanie przez długie lata. Ja mam marzenie, które się spełniło. Szczerze mówiąc, wcale się tego nie spodziewałam — powiedziała uradowana Roksana według radio.opole.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Młoda piosenkarka przyznała także, że nie sądziła, że kiedykolwiek jej odciśnięte dłonie znajdą się w tak znamienitym miejscu. Tadeusz Pabisiak, inicjator i założyciel Alei Gwiazd już zapowiedział, że za dziesięć lat ponownie zaprosi gwiazdę do odciśnięcia swoich dłoni.

Podczas całego spotkania Roksana Węgiel była bardzo skromna, momentami wyglądała wręcz na onieśmieloną. Gwiazda ma dopiero 14 lat i ciągle przyzwyczaja się do medialnego życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA ROKSANY WĘGIEL:

Roksana Węgiel
screen z nto.pl

Roksana Węgiel odcisnęła swoje dłonie w Opolskiej Alei Gwiazd.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.