Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z egzotycznych wakacji, czym zachwyciła swoich fanów. Nastoletnia gwiazda wyrwała się na zasłużone wakacje, jednak nie omieszkała zrelacjonować swojego wyjazdu. Fani piosenkarki są pod wrażeniem jej urody. Też bym chciała być taka piękna jak ty, możemy przeczytać na jej Instagramie.

Ten rok zdecydowanie należy do Roksany Węgiel, która kilkanaście miesięcy temu zawładnęła polskim show-biznesem. Zaledwie 14-letnia wokalistka wygrała The Voice Kids, a także Eurowizję dla juniorów, a niedawno wydała swoją debiutancką płytę. Gwiazda jest bardzo popularna na Instagramie, gdzie ostatnio pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Fani są zachwyceni. 

Roksana Węgiel na wakacjach

Roksana Węgiel ma za sobą bardzo pracowity rok. Oprócz wielu obowiązków związanych z jej karierą muzyczną musiała się skupić także na egzaminach ósmoklasisty, z którymi zmagała się w kwietniu. Szczęśliwie udało jej się skończyć szkołę, nie zaniedbując tym samym swojej kariery. Piosenkarka postanowiła między koncertami odpocząć i wybrała się na egzotyczne wakacje. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie ze swojego odpoczynku. Fani artystki jak zwykle nie zawiedli i zasypali ją miłymi słowami.

– Ale śliczniotka ❤ Jejku❤ Też bym chciała być taka piękna jak ty ❤
-Boska jesteś – to tylko niektóre z tysięcy komentarzy. 

Gwiazda wybrała się do Izraela, a na zdjęciu pozuje dokładnie w Jerozolimie. 

Roksana Węgiel: styl nastolatki wzbudza zainteresowanie

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, jednak już obraca się w świecie show-biznesu. Nic w tym dziwnego, że jej styl zmienia się z tygodnia na tydzień. Ostatnio styl młodej gwiazdy skomentowała sama Joanna Horodyńska. 

– Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany– napisała Horodyńska w swojej rubryce w magazynie Party

Joanna Horodyńska lubi styl Roksany. Według stylistki młoda piosenkarka dobrze odnajduje się w światowych trendach i nie odbiega od zagranicznych gwiazd w jej wieku. A wam jak się podoba styl Roksany Węgiel?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel na wakacjach w Izraelu.

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Gwiazda odpoczywa po pracowitym roku. 

Roksana Węgiel
instagram.com/roxie_wegiel

Niedawno wydała swoją debiutancką płytę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaką dietę stosuje Michał Szpak? Pokazał swoje ulubione produkty, nie jest to zdrowe jedzenie
  2. Nikt nie chciał dotknąć i pomóc choremu kotu. Pewna kobieta postanowiła go przytulić
  3. Zwycięzca show Polsatu został księdzem! „Muzyka zabrała mi sens życia, czułem się lepszy od innych”
  4. Jak pozbierać się po rozstaniu? 8 rad, które pomogą przetrwać ci ciężki czas
  5. Robert Górski z partnerką. Kobieta jest młodsza o 14 lat od znanego kabareciarza