Roksana Węgiel o OGROMNYM hejcie, który w nią uderza: „Ludziom nie podoba się, że się zmieniam” wyznała niedawno na łamach Party, gdzie poruszyła również temat jej fanów i licznych zmian w życiu. Czy młoda gwiazda zasłużyła sobie na taką falę hejtu? 

Niewiele osób może pochwalić się niezwykle rozwiniętą karierą muzyczną w wieku 12 lat. Tymczasem Roksana Węgiel doświadczyła występów na największych scenach w Polsce i wykonuje na nich poważne utwory o miłości. Zobaczcie, jak reaguje na krytykę! 

Jak Roksana Węgiel odbiera krytykę? 

Roksana Węgiel odbiera krytykę we właściwy sposób, nie traktując jej bardzo osobiście. W rozmowie z Party podzieliła się wyznaniem, że zmiany zachodzące w jej życiu to potrzebny proces. Jej twórczość wciąż ewoluuje, dlatego teksty piosenek o miłości i związanej z nimi emocjami to naturalna rzecz.

Gwiazda podkreśla, że nie przejmuje się zbyt osobami posądzające ją o powagę. Węgiel wie, że fani poznali ją, gdy miała 12 lat, podczas nagrań do Voice of Kids, a teraz jako 14-latka zmieniła się nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie. Młoda gwiazda rozumiem, że nie każdy jest w stanie pojąć, że już nie jest tą samą dziewczynką. 

Roksana Węgiel kariera 

Kariera Roksany węgiel rozpoczęła się w wieku 12 lat, kiedy wygrała program The Voice Kids w 2018 roku, które było jej trampoliną do sławy. Pochodząca z Jasła piosenkarka następnie reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku, a finał wygrała z autorskim utworem Anyone I want to be.

Kiedy wydała singiel Lay low, spotkała się ze sporą ilością komentarzy, niekoniecznie też pozytywnych. Pomimo zarzutów, młoda wokalistka stara się przychodzić na rozmowy z dziennikarzami z uśmiechem, a na jej instagramie można znaleźć sporo kibiców. My również trzymamy za nią kciuki!

Roksana Węgiel- ZOBACZ ZDJĘCIA:   

Roksana Węgiel
Fot.: roxie_wegiel/ Instagram  

Młoda gwiazda może pochwalić się sporą popularnością zarówno w Internecie, jak i życiu prywatnym. Nic dziwnego, że doświadcza negatywnych komentarzy. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórka Natalii Kukulskiej skończyła 14 lat! Nie uwierzycie jak DZIŚ wygląda!
Następny artykułTEN rozmiar ubrań u kobiet jest wg mężczyzn najlepszy! Będziecie zaskoczone
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.