Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rolnicy będą zawiedzeni. Marta Manowska ujawniła, dlaczego nie chce mieszkać na wsi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.02.2022 23:34

Rolnicy będą zawiedzeni. Marta Manowska ujawniła, dlaczego nie chce mieszkać na wsi

Marta Manowska
Instagram/martamanowska

Marta Manowska jeszcze kilka lat temu twierdziła, że marzy się jej dom blisko lasu. Teraz zmieniła zdanie. Co mogło być powodem tej decyzji? Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” będą zawiedzeni.

Manowska prowadzi program TVP1 „Rolnik szuka żony” od 2014 roku. Wspierała w nim wiele par, szukających miłości. Wiele osób miało nadzieję, że sama znalazła uczucie na zagranicznej wyprawie, w którą wybrała się z bratem jednego z uczestników programu.

Marta Manowska jednak nie chce mieszkać na wsi

Kiedy okazało się, że Manowska wyruszyła w podróż życia z Robertem Bodziannym, bratem jednego z uczestników „Rolnik szuka żony”, w mediach huczało od plotek. Dziennikarka zdementowała je raz na zawsze w programie „Pytanie na śniadanie”.

Wyjaśniła w wywiadzie, że Robert jest tylko jej „kompanem” i po prostu dobrze im się razem podróżowało (więcej TUTAJ). Przy okazji tego samego wywiadu Manowska wyjaśniła, że nie chciałaby mieszkać na wsi:

Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyznała Manowska.

Co ciekawe, jeszcze pod koniec 2020 roku Manowska wyznała w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post, że dom w pobliżu lasu to jej największe marzenie (więcej TUTAJ):

Mam swoje cele, do których zmierzam. Chciałabym mieć dom blisko lasu. Największe wrażenie robią na mnie nie miasta, ale właśnie natura. Marzy mi się dom na zawsze. Taki bezpieczny port – twierdziła wtedy Manowska.

Jak myślicie, co wpłynęło na jej zmianę zdania?

Źródło: Pytanie na śniadanie, Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Interia Muzyka