Widzowie stęsknieni za ulubionymi bohaterami z Plutycz, Laszek i Pokaniewa na pewno się nie zawiodą. Nowy sezon „Rolnicy. Podlasie” rusza pełną parą, a w nadchodzących odcinkach z pewnością nie zabraknie emocji. Andrzej i Gienek będą mieli poważny problem ze słynną niebieską krową. 

Program „Rolnicy. Podlasie” nieodmiennie cieszy się znaczną popularnością. Widzowie mogą wygodnie zasiąść przed telewizorami, aby śledzić niełatwe i wymagające życie ulubionych bohaterów. I choć format wzbudza wiele kontrowersji, statystyki mówią same za siebie.

Według portalu „Wirtualne media” losy farmerów z Laszek, Plutycz i Pokaniewa przyciągnął przed ekrany niemal milion osób, dzięki czemu zadecydowano o wydłużeniu trzeciego sezonu. Sądząc po zwiastunie, 5. odsłona może wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie.

„Rolnicy. Podlasie”: Andrzej i Gienek kontra niebieska krowa. 5. sezon zapowiada się intrygująco

Już niebawem zobaczymy nowe odcinki „Rolnicy. Podlasie”. Na Facebooku pojawił się zwiastun, a w nim – niestworzone historie, które wkrótce poznamy. Pogoda będzie usilnie starała się pokrzyżować plany Emilki z Rancza Laszki. Z kolei Tomasz z pokaniewa wejdzie, a raczej wjedzie koparką na wyjątkowo grząski grunt.

Także w Plutyczach nie obejdzie się bez problemów. A wszystko przez wyjątkowo niepokorną przedstawicielkę słynnych, niebieskich krów hodowanych w gospodarstwie. Zwierze mocno da się we znaki Gienkowi i Andrzejowi.

Na zwiastunie mogliśmy zobaczyć, jak rogata buntowniczka wybiega ze stodoły i zaczyna demolować podwórze. Mimo, że srebrzysta sierść budzi podziw, bohaterowie z pewnością nie będą mieli głowy do podziwiania. A warto przypomnieć, że przedstawicielek tego rodzaju bydła ze świecą szukać w Polsce. W wywiadzie dla TVPodlaskie24 Gienek z dumą opowiadał o swoim wyjątkowym stadzie, które w zeszłym roku liczyło ok. 10 sztuk.

Nowe odcinki pojawią się już w tę niedzielę o 20:00 na Focus TV i z pewnością nie zabraknie w nich emocji. Będziecie oglądać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnicy. Podlasie”. Emilia Korolczuk w ogniu krytyki. Pobiera opłaty za wizyty na jej gospodarstwie
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl