Anna Głogowska dodała nowe zdjęcia na swój profil na Instagramie. Tancerka nie może doczekać się zbliżającego się lata i z tej okazji zdecydowała się na amatorską sesję zdjęciową na tle pola.

Gwiazda zaskoczyła fanów najnowszymi fotografiami, które pojawiły się na jej profilu w mediach społecznościowych. Tancerka zanurzyła się w rzepaku.

Anna Głogowska pozuje na polu rzepakowym

Znana z programu „Taniec z Gwiazdami” artystka jakiś czas temu była bohaterką spekulacji wszystkich internautów. Fani zastanawiali się, czy tancerka jest w związku z popularnym aktorem Mikołajem Ronzerskim, który chwilę wcześniej rozstał się ze swoją długoletnią partnerką. Anna Głogowska do końca unikała komentowania całej sytuacji i do dziś jednoznacznie nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła krążącym w mediach informacjom.

Wygląda jednak na to, że plotki i niedomówienia nie zepsuły gwieździe dobrego humoru. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiły się nowe fotografie. Tancerka zdecydowała się na amatorską sesję zdjęciową na polu rzepakowym. Na każdym zdjęciu Anna Głogowska jest szeroko uśmiechnięta. Widać, że trwająca wiosna dostarcza jej dobrego humoru.

Fani nie kryją zachwytu nad nowymi fotografiami gwiazdy. W komentarzach nie brak słów pochwały i komplementów pod jej adresem.

„Super Aniu, w żółtym Ci do twarzy”

„Dla mnie Bogini!”

„Pięknie i wiosennie! Uwielbiam magię kolorów o tej porze roku” – takie komentarze można znaleźć pod najnowszym postem tancerki.

Zobacz zdjęcia gwiazdy:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Głogowska (@annaglogowska_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami 
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie 
  3.  Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub