Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niedawno urodził mu się syn, a teraz został dziadkiem. Uczestnik ,,Rolnik szuka żony” zbiera gratulacje
Karol Osiński
Karol Osiński 02.03.2021 21:48

Niedawno urodził mu się syn, a teraz został dziadkiem. Uczestnik ,,Rolnik szuka żony” zbiera gratulacje

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu ,,Rolnik szuka żony”

W życiu jednego z uczestników trzeciej edycji programu Rolnik szuka żony, Marka Walczaka doszło do wielu zmian. Ulubieniec tysięcy telewidzów niedawno powitał na świecie swojego synka, który jest owocem miłości z zapoznaną w programie Julką Chmielewską, a teraz został dziadkiem. Jego córka Karolina urodziła syna. Gratulacje napływają z całej Polski.

Marek Walczak z Rolnik szuka żony 3 może mówić o naprawdę wielkim szczęściu. Mężczyzna po zapoznaniu wybranki swojego serca zdecydowanie poprawił swoje życie, a na dodatek w jego rodzinie pojawiło się dwóch nowych członków, synek oraz wnuczek.

Marek z Rolnik szuka żony 3 został dziadkem

Mało kto by się spodziewał takiego przebiegu sytuacji. W życiu Marka z Rolnik szuka żony 3 wszystko wychodzi na prostą, a życie nareszcie przestało mu płatać figle. Po zdecydowanie cięższym życiowym momencie przyszedł czas na rekompensatę. Najpierw po raz pierwszy spojrzał na swojego synka Franka, który przyszedł na świat rok temu, a teraz powitał nowo narodzonego wnuczka.

Od kilku dni jesteśmy najszczęśliwszymi chłopakami na świecie. Wujek, dziadek i Jelonek pozdrawiają świat – cytuje słowa Marka Walczaka pomponik.pl.

Synek Marka, Franek jest owocem miłości z 31-letnią Julką Chmielewską. Chociaż chłopiec ma dopiero rok, to już został wujkiem. Razem ze swoim siostrzeńcem będzie mógł bawić się w piaskownicy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Marek jest najszczęśliwszym facetem pod słońcem. To świetny ojciec i z pewnością będzie kochającym dziadkiem – powiedział dla Pomponika jeden ze znajomych Marka.

Gdzie mieszka Marek z Rolnik szuka żony 3?

Marek z Rolnik szuka żony 3 mieszka nieopodal wsi Gietrzwałd w woj. warmińsko-mazurskim. Jego gospodarstwo jest znane w całej okolicy i słynie z wielkiej gościnności. Można tam znaleźć zwierzęta, piękne tereny, śliczny i duży ogród, a także poczęstować się serem, który Marek wytwarza samodzielnie.

Związek z Julką Chmielewską oraz późne ojcostwo sprawiły, że mężczyzna musiał zmienić całkowicie swoje życie. Postanowił sprzedać Folwark Knopin, co pozwoliło mu spłacić długi oraz uporządkować relacje z byłą żoną. Teraz zajmuje się głównie agroturystyką.

Program Rolnik szuka żony, dał mi popularność, ale też pokazał mi samego siebie z boku. Widok nie był najlepszy. Zabrałem się więc za porządkowanie życiowego podwórka i jestem teraz w dobrym miejscu – cytuje słowa Marka portal pomponik.pl.

Marek nie jest jedynym uczestnikiem programu Telewizji Polskiej, którego życie uległo zmianie o 180 stopni. Jedną z nich jest także Anna Stelmaszczyk, która niedawno opowiedziała swoją historię życia. Wiele ciekawostek opowiada także Paweł Bodzianny, który u boku ukochanej Marty Paszkin wystąpi w najnowszej edycji programu Dance Dance Dance.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marek Walczak (@marek.walczak)

Marek Walczak wraz ze swoją żoną Julką Chmielewską rok temu zostali rodzicami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marek Walczak (@marek.walczak)

Na świat przyszedł ich synek, Franek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marek Walczak (@marek.walczak)

Tymczasem gwiazdor ogłosił, że został dziadkiem. Jego córka Karolina urodziła synka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl