Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce. Co tydzień przed telewizorami zasiada mnóstwo fanów, by podziwiać poczynania rolników w poszukiwaniu swoich wybranek życiowych. Niestety, ale za tydzień widzowie będą musieli się obejść smakiem. TVP oficjalnie ogłosiło, że najnowszy odcinek się nie odbędzie.

Kiedy nadchodzi moment emisji programu Rolnik szuka żony telewizory pękają w szwach. Polacy uwielbiają popularny program Telewizji Polskiej. Fani zasiadają w fotelach w każdy niedzielny wieczór, by oglądać sympatycznych rolników szukających swoich partnerek życiowych. Niestety w najbliższą niedzielę program się nie odbędzie.

Najnowszy odcinek programu Rolnik szuka żony się nie odbędzie

Nie da się ukryć, że popularność programu Rolnik szuka żony jest ogromna. Świadczy o tym nie tylko oglądalność, ale także aktywność fanów na mediach społecznościowych programu i uczestników. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na każdy kolejny odcinek, by dopingować swoich faworytów w zdobywaniu serc swoich wymarzonych kandydatek.

Niestety, ale już w najbliższą niedzielę fani programu będą musieli objeść się smakiem. Oficjalny profil TVP na Facebooku poinformował, że odcinek się nie odbędzie. W jednym momencie rozpętał się wielki szum, a także burza w komentarzach, gdzie wielbiciele wyrażali swoje ogromne niezadowolenie. Jednak nie oznacza to, że w ogóle nie doczekają się oni najnowszego odcinka.

  1. Pojawia się na naszej skórze. Daje sygnał, że jesteśmy zarażeni koronawirusem
  2. Zapewnienia o kulisach pracy Kingi Dudy były kłamstwem? Człowiek b. prezydenta nie mógł milczeć
  3. Uwaga: Już jutro rozlegnie się alarmowy sygnał ostrzegawczy, sytuacja jest bardzo poważna. Zawyją wszystkie syreny

Dlaczego najnowszy odcinek programu Rolnik szuka żony się nie odbędzie?

Data emisji najnowszego odcinka Rolnik szuka żony została zmieniona ze względu na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który transmitowany będzie na antenie TVP 1. Nasi piłkarze podejmą na Stadionie Energa w Gdańsku reprezentację Włoch. 

W poprzednim odcinku fani programu mogli zobaczyć, jak uczestnicy odnaleźli się w gospodarstwach. Pojawiły się również ciepłe powitania ze strony rodzin, rozmowy, ale i rywalizacja między uczestnikami. Jak można było dowiedzieć się z odcinka, niektórzy z rolników, a także rolniczka Magda, już na ten moment mają swoich faworytów.

Fani będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość do 18 października.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Najnowszy odcinek programu Rolnik szuka żony został przełożony na 18 października.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  2. Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu
  3. Reżyser „Złotopolskich” ujawnił ostatnie SMS-y od Przybylskiej. Nigdy ich nie skasował, aż ciężko powstrzymać łzy
  4. Pilne: Polski polityk nie żyje. Zmagał się z ciężką chorobą
  5. Pilnie zamykają szkoły, uczniowie zamknięci w domach. Fatalne wiadomości z polskiego miasta
  6. Używasz jej do pieczenia? Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo, specjaliści biją na alarm

Źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułPrzed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Ostatnia wola aktorki do dziś nie została spełniona
Następny artykułMinister Zdrowia zwołał sztab kryzysowy. Sytuacja w Polsce jest poważna
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl