Rolnik szuka żony to program, który od początku powstania w 2014 roku, z każdym kolejnym odcinkiem przyciąga przed ekrany telewizorów dziesiątki tysięcy telewidzów. Zainteresowanie rolnikami poszukujących miłości jest bardzo duże, dlatego bez wątpienia wielu ludzi nie zadowoli fakt, że za tydzień nie zobaczą premiery 9 odcinka bieżącego sezonu. Znamy powód braku transmisji.

Program Telewizji Polskiej pt. Rolnik szuka żony w tym roku obfituje w wiele niespodzianek i emocji. Ludzie gromadzą się przed odbiornikami, by dopingować rolnikom w poszukiwaniach wybranek swojego serca. Niestety za tydzień będą musieli obejść się smakiem. To już kolejna taka sytuacja.

Rolnik szuka żony 7 

Siódma odsłona popularnego programu rozrywkowego TVP 1 pt. Rolnik szuka żony cieszy się równie ogromnym zainteresowaniem, jak poprzednie części. W trwającej edycji fani gromadzą się przed telewizorami, by dopingować piątkę rolników poszukujących miłości swojego życia. W każdym z odcinków nie brakuje emocji i ciekawostek na temat życia uczestników.

Wielbiciele programu rozrywkowego mogą dopingować 30-letniego Dawida, 27-letnią Magdalenę, 31-letniego Macieja, 39-letniego Pawła oraz 66-letniego Józefa. Każde z nich jest zdeterminowane, by w trakcie uczestnictwa w zabawie poznać swoją jedyną miłość.

Może się wydawać, że rolnicy biorący udział w programie mają absolutnie wszystko, czego do szczęścia potrzeba. Duża ziemia, dach nad głową, dostęp do najnowszych technologii, maszyn rolniczych, satysfakcjonująca praca, czy nawet czas do realizowania swoich pasji życiowych.

Jednak, by powiedzieć, że osiągnęli pełnię swojego spełnienia, potrzebują jeszcze znalezienia swojej prawdziwej miłości. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:15 na antenie TVP 1 odbędzie się premiera ósmego odcinka bieżącej edycji programu, jednak tydzień później sprawa będzie wyglądać trochę inaczej.

  1. Mateusz Morawiecki już nie wytrzymał. Padły ostre słowa do wszystkich Polek i Polaków
  2. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  3. Nagła zmiana dla Polek i Polaków. Rząd zmienił zdanie w ostatniej chwili, jest jeszcze jeden zakaz

Rolnik szuka żony 7 – odcinek 9

Serwis telemagazyn.pl przekazał zaskakującą i niezadowalającą wiadomość dla wszystkich wielbicieli programu. Okazuje się, że po raz kolejny emisja premiery odcinka zostanie przesunięta. Podobna sytuacja miała miejsce w październiku, kiedy to fani nie ujrzeli premiery 5. odcinka ze względu na mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną.

Okazuje się, że historia lubi zataczać koło, ponieważ z tych samych przyczyn w czasie zostanie przesunięta premiera odcinka nr 9, która pierwotnie miała zostać wyemitowana 15 listopada o godzinie 21:15. W miejsce uwielbianego przez dziesiątki tysięcy widzów programu zostanie podstawiona transmisja kolejnego meczu reprezentacji polski.

Co ciekawe Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak wraz z kolegami zmierzą się z tymi samymi przeciwnikami, których podejmowali w październiku, czyli Włochami. W przypadku zwycięstwa w nadchodzącym spotkaniu nasi piłkarze będą potrzebowali jeszcze tylko punktu, by znaleźć się w najlepszej czwórce Ligi Narodów UEFA.

Premiera 9. odcinka programu Rolnik szuka żony została przesunięta na 22 listopada 2020 roku. Zatem fani będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość o tydzień dłużej, by dowiedzieć się, kogo wybrali rolnicy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

W niedzielę 15 listopada fani programu Rolnik szuka żony nie obejrzą premiery 9. odcinka bieżącej edycji.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Z powodu meczu reprezentacji Polski w piłkę nożną odcinek został przesunięty.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Wielbiciele muszą wstrzymać się do soboty 22 listopada 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. “Największy majątek mam w klamkach”. Siostra Chmielewska szczerze o wychowywaniu syna i heroicznych wyborach
  2. Nie będzie Bożego Narodzenia? Rząd wygadał się na temat przemieszczania się podczas świąt
  3. Wiśniewski ma na koncie nie tylko kilka małżeństw. Ujawnił całą prawdę „Byłem kiedyś z facetem”
  4. Małgorzata Socha ujawniła całą prawdę na temat męża. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa
  5. Dziennikarz RMF nie mógł powstrzymać śmiechu. Szef Gabinetu Prezydenta ujawnił, czym zajmuje się Kinga Duda
  6. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
  7. Błyskawiczna, syta i przepyszna zapiekanka ziemniaczana. Obłędny sos zachwyci nawet niejadka

Źródło: telemagazyn.pl

Poprzedni artykułStało się, w życie wchodzą nowe zasady bezpieczeństwa. Rząd zdecydował o zdumiewającym zakazie
Następny artykułPilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl