Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsające sceny w ”Rolnik szuka żony”. Dawid załamał się i wpadł w rozpacz, nikt nie był w stanie mu pomóc
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 09.11.2020 13:10

Wstrząsające sceny w ”Rolnik szuka żony”. Dawid załamał się i wpadł w rozpacz, nikt nie był w stanie mu pomóc

fot. kadr z programu rolnik szuka żony

Dawid to uczestnik 7, najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony. 29-latek jednak w ostatnim odcinku doświadczył niemałego zawodu, który spowodował, że się załamał. Wszystko ujęły kamery.

Rolnik szuka żony: wstrząsające sceny w ostatnim odcinku poruszyły widzów. Dawid pokazał prawdziwe emocje. Powodem jego załamania była naprawdę mocna i pełna żalu sytuacja. Cóż, można powiedzieć, że sam ją sprowokował, a z konfrontacji wyszedł na tarczy.

Rolnik szuka żony – wielki zawód Dawida

Program Rolnik szuka żony był wczoraj pełen negatywnych emocji. Uczestnicy musieli stanąć przed najtrudniejszymi wyborami. Nastąpiła fala rozstań, zawodów i przykrości.

I tak właśnie pod znakiem przykrości przebiegła randka Dawida i Martyny. Wszystko przez to, że rolnik chwilę wcześniej powiedział zdanie, które ubodło obie panie, kandydatki na jego partnerki.

W szczerej rozmowie Dawid przyznał obu swoim kandydatkom, że może nie wybrać żadnej z nich. Nie wiedział, jak jego słowa są bardzo raniące. Martyna skomentowała je jednym zdaniem:

-Jakbym dostała z liścia w twarz – powiedziała wprost do Dawida.

Mimo że Dawid zabrał Martynę na randkę do klubu, atmosferę można było kroić nożem. Wyglądało na to, że sytuacji nie da się już uratować, chociaż uczestnik programu pragnął zrobić to na wszystkie sposoby.

  1. Piotr Kraśko momentalnie zdębiał. Podczas relacji na żywo podbiegł do niego mężczyzna, ciężko uwierzyć co pokazał
  2. Jackowski powiedział, co ma wydarzyć się w Boże Narodzenie. Bardzo niepokojące
  3. Marta i Paweł z ”Rolnik szuka żony” są razem? Na ich zdjęciach fani zauważyli znaczący szczegół, wszystko się wydało?

Dawid jest załamany

Dawid usiadł z Martyną przy stole, wręczył jej nawet bukiet pięknych róż, ale, mimo że uczestniczka programu przeprosiny przyjęła, nie zmieniła swojego zdania:

-Przyjmuje przeprosiny, ale mleko się rozlało -przyznała Martyna.

Uczestniczka nie chciała słyszeć żadnych słów pocieszenia czy nakłonienia, by zmieniła swoją decyzję. Martyna postanowiła odejść z programu, ponieważ stwierdziła, że jest to ponad jej siły:

Ja tego nie czuję. Nie chcę w tym dalej uczestniczyć – przyznała Martyna.

Dawid popełnił błąd, mówiąc do obu dziewczyn, że może nie wybrać żadnej z nich. Potem do kamer tłumaczył, że chciał po prostu, by żadna z dziewczyn nie czuła się pewnie, by obie czuły się traktowane na równi. W trakcie randki z Martyną Dawid przyznał, że chce, wybrać właśnie ją, ale było już za późno. Po tym jak się rozstali, Dawid się załamał, oczy napełniły my się łzami, widać, że osuwa się na ziemię.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rolnik szuka żony

Dawid próbował przeprosić Martynę.

rolnik szuka żony

Martyna postanowiła zrezygnować z programu.

rolnik szuka żony

Dawid kompletnie się załamał.

rolnik szuka żony

Rolnik bardzo przeżył to rozstanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
  2. Dziennikarze wyjawili prawdę o Makłowiczu. Nie mógł zaprzeczyć, wyjawił wszystkie szczegóły
  3. Edyta Górniak pożegnała się z fanami. Niestety, zmiany w jej życiu nie pozwalają na kontynuowanie kariery w mediach społecznościowych
  4. ”Polska cytryna” ma cudowne właściwości. Niedoceniany owoc jest bogaty w witaminę C i możliwy do wykorzystania na wiele sposobów
  5. Nie żyje legendarny polski sportowiec. Niedawno świętował swoje urodziny
  6. Ogromna przesada w „Rolnik szuka żony”? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwości
  7. Natychmiast sięgnij po syrop z czosnku, jeśli zauważyłeś u siebie symptomy choroby. Piorunująco skuteczny, domowy sposób

Źródło: pomponik.pl, plotek.pl