Rolnik szuka żony jest programem, który w każdym odcinku dostarcza mnóstwa emocji. Co prawda nie zawsze są to emocje pozytywne, jednak na nudę nie można narzekać, o czym może świadczyć tak wielkie zainteresowanie tematem. Teraz fani podejrzewają, że uczestnicy programu, Marta i Paweł są razem. Może o tym świadczyć pewien szczegół na zdjęciach.

Program Rolnik szuka żony wchodzi w decydujący moment. Fani zaczynają się zastanawiać, czy faktycznie po 7. odsłonie będzie im dane ujrzeć chociaż jedną parę. Po opublikowanych zdjęciach przez Pawła i Martę część z nich zauważyła, że coś jednak jest na rzeczy.

Rolnik szuka żony 7. Paweł i Marta

Dwójka uczestników 7. edycji programu Rolnik szuka żony Paweł Bodzinny i Marta Paszkin od samego początku dawali fanom do zrozumienia, że wpadli sobie w oko i coś pomiędzy nimi jest na rzeczy. Po jakimś czasie między dwojgiem zaiskrzyło i ludzie spodziewali się, że szybko dojdzie do czegoś więcej. Niestety ku zdziwieniu wielbicieli programu 39-latek był początkowo bardzo skryty i nie okazywał Marcie większego zainteresowania.

Następnie zawód okazał się jeszcze większy po okrutnym żarcie, który spowodował, że Marta postanowiła opuścić gospodarstwo i wrócić do swojej córki. To zdarzenie przyczyniło się do odbycia poważnej rozmowy pomiędzy Martą a Pawłem. W jej trakcie doszło do naprawdę poważnego wyznania.

Paweł wyznał Marcie, że jest zainteresowany tylko i wyłącznie nią. Po chwili postanowił również zaprosić kobietę na wesele. Jakiś czas później pojawiły się doniesienia, że para ostatecznie wybrała się wspólnie na wesele, jednak oficjalnych doniesień brak.

Nie oznaczało to także, że są parą, jednak fani nie zaprzestali poszukiwań tropów, które mogłyby oznaczać, że Pawła i Martę łączy coś więcej niż wzajemne zainteresowanie. Ostatnio jednym z takich tropów stała się ściana na zdjęciu Marty, która rzekomo pochodzi z domu Pawła.

  1. Małgorzata Foremniak drży o syna, wszystko miało być zupełnie inaczej. Adoptowała go podczas drugiego małżeństwa
  2. Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobą
  3. Dzień po ogłoszeniu wyników wyborów świat obiegła zdumiewająca wiadomość o Jill Biden. Podjęła historyczną decyzję

Rolnik szuka żony 7 odcinek 9

Jakiś czas temu serwis telemagazyn.pl przekazał złą wiadomość, dla wszystkich fanów programu Rolnik szuka żony. Otóż w najbliższą niedzielę wielbiciele programu rozrywkowego Telewizji Polskiej będą musieli obejść się smakiem.

Odcinek nr 9, 7. edycji Rolnik szuka żony zostanie przełożony. Okazuje się, że Telewizja Polska w momencie zaplanowanej transmisji programu wyemituje mecz reprezentacji polski w piłkę nożną. Drużyna selekcjonera Jerzego Brzęczka podejmie reprezentację Włoch.

Zatem na kolejny odcinek programu przyjdzie nam poczekać do 22 listopada 2020 roku. Być może już wtedy oficjalnie dowiemy się, czy pomiędzy Pawłem i Martą iskrzy bardziej niż dotychczas. 

Przypomnijmy, że poza omawianą dwójką uczestników w programie udział biorą jeszcze 30-letni Dawid, 27-letnia Magdalena, 31-letni Maciej, a także 66-letni Józef. Każde z nich ma nadzieję na znalezienie swojej miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/marta_paszkin

Marta Paszkin z programu Rolnik szuka żony dodała na Instagrama zdjęcie, w którym fani dostrzegli pewien szczegół, który może świadczyć o tym, że łączy ją z Pawłem coś więcej.

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/marta_paszkin

Jedna z fanek zauważyła, że zdjęcie Marty pochodzi z domu Pawła, o czym świadczy… ściana.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Czy to może oznaczać, że parę łączy coś więcej?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę Majkowską
  2. Nareszcie. W całym kraju znikają dorożki konne. Zagraniczne wiadomości radują tysiące. Turyści już ich nie zobaczą
  3. Magda Gessler w latach 90. Wyciekły stare zdjęcia. Internauta: ”Czy to plakat do pierwszego polskiego horroru?”
  4. Dominika Gwit w bikini na dmuchanym flamingu. Gorące nagranie z aktorką znalazło się w sieci, ciężko oderwać wzrok
  5. Cukiernia sprzedaje ”ciastko kobiet”. Część zysków trafi do potrzebujących mam z Ośrodka Wsparcia dla Kobiet
  6. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
  7. Syrop, który jak żaden inny stworzy barierę ochronną przed infekcjami i wzmocni odporność. Wystarczy dodać 1 łyżeczkę do herbaty

Źródło: telemagazyn.pl

Poprzedni artykułNie żyje legendarny polski sportowiec. Niedawno świętował swoje urodziny
Następny artykułMinister edukacji ujawnił, do kiedy może potrwać nauka zdalna. Wielu będzie wstrząśniętych, czarny scenariusz zakłada długą edukację w domu
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl