Rolnik szuka żony: W dniu dzisiejszym nie zostanie wyemitowany najnowszy odcinek popularnego programu rozrywkowego Telewizji Polskiej. Fani będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość do 22 listopada 2020 roku, kiedy to wówczas zostanie odtworzony nadchodzący dziewiąty odcinek siódmej edycji programu. Opóźnienie jest spowodowane emisją meczu reprezentacji Polski w piłkę nożną, które rozpocznie się dziś, tj. 15 listopada 2020 roku o godz. 20:35.

Polacy podejmą w spotkaniu wyjazdowym reprezentację Włoch. Dla ekipy Jerzego Brzęczka będzie to możliwość umocnienia się na pozycji lidera w grupie 1 ligi narodów. Fani programu Rolnik szuka żony muszą uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na emisję 9. odcinka bieżącej edycji do następnej niedzieli 22 listopada 2020 roku.

Kiedy będzie 9. odcinek programu Rolnik szuka żony?

9. odcinek programu Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany 22 listopada 2020 roku, o godzinie 21:15 na antenie TVP 1. Opóźnienie spowodowane jest transmisją dzisiejszego meczu reprezentacji Polski w piłkę nożną przeciwko Włochom, która rozpocznie się o godzinie 20:35.

To już nie pierwsza taka sytuacja na przestrzeni ostatnich tygodni, ponieważ w październiku odcinek nr 5 również został przełożony ze względu na mecz piłki nożnej. Co ciekawe, był to także mecz reprezentacji Polski przeciwko Włochom, które rozgrywane było na Stadionie Energa w Gdańsku i zakończyło się bezbramkowym remisem.

Już dziś Orły Jerzego Brzęczka staną przed szansą umocnienia pozycji lidera grupy 1 ligi narodów. Fani programu Rolnik szuka żony zamiast swojego ulubionego show, będą mogli z dumą wspierać polskich piłkarzy w walce o szczytny cel.

Poprzednie odcinki programu przyniosły wiele emocji, a przy tym mnóstwo zagadek. Już w najbliższym odcinku fani powinni otrzymać odpowiedzi na kilka nurtujących pytań, które od jakiegoś czasu przewijają się w mediach.

  1. Świerzyński z Bayer Full: ”Może te 550 tys. zł robi na ludziach wrażenie, ale na mnie nie”. Wyjaśnił dlaczego
  2. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  3. Fatalna, niespodziewana wiadomość dla największych polskich gwiazd. Jednak nie dostaną pieniędzy z Funduszu Wsparcia Kultury?

Rolnik szuka żony 7

Oglądalność programu Rolnik szuka żony 7 jest równie duża, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich odsłon. W mediach społecznościowych show Telewizji Polskiej robi się coraz tłoczniej od komentarzy, w których wielbiciele wyrażają swoje opinie na temat nadchodzących odcinków i relacji uczestników.

W trwającym programie fani mogą dopingować w poszukiwaniach prawdziwej miłości 30-letniego Dawida, 27-letnią Magdalenę, 66-letniego Józefa, 31-letniego Macieja oraz 39-letniego Pawła. W przypadku tego ostatniego kilkanaście dni temu pojawiły się ciekawe domysły.

Niedawno na Instagramie Marty Paszkin pojawiła się fotografia, na której fani dopatrzyli się ciekawego szczegółu. Otóż zdjęcie miało zostać zrobione w domu Pawła, o czym świadczy ściana w tle fotografii. Para od początku okazywała wzajemne zainteresowanie, jednak bywało między nimi różnie.

Początkowo mimo wielkiego zainteresowania Paweł był dość skryty i nie okazywał przesadnych uczuć wobec Marty, jednak po czasie wyjawił, że jest zapatrzony tylko w nią. Już w najbliższym odcinku powinniśmy dowiedzieć się, jaka jest prawda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

9. odcinek 7 edycji programu Rolnik szuka żony został przesunięty na 22 listopada 2020 roku. Powodem przesunięcia jest mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną.

Rolnik szuka żony
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Już w najbliższym odcinku powinniśmy się dowiedzieć, czy pomiędzy Pawłem i Martą iskrzy bardziej, niż fani się spodziewają.

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/marta_paszkin

Po zamieszczonej niedawno fotografii przez Martę Paszkin pojawiło się wiele domysłów na temat rzekomego zbliżenia do Pawła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez pół tygodnia sklepy będą zamknięte. Czeka nas kilka dni bez robienia zakupów
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły
  4. Przekazano niezwykle smutną wiadomość. Nie żyje Halina Wiśniewska
  5. Stanie się 18 listopada o 18.00. Wszystko zostało już zapowiedziane, Strajk Kobiet wzywa w konkretne miejsce
  6. Czy kot jest zagrożeniem dla kobiet w ciąży? Przyszłe mamy powinny na siebie uważać
  7. Przed chwilą ogłoszono druzgocącą informację. Nie żyje legendarny piłkarz, był idolem tysięcy osób

Źródło: radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl