Adrian i Ilona to jedna z par, która zakończyła szóstą edycję Rolnik szuka żony, jako związek i która w tym statucie przetrwała do dziś. Jednak jak donosi informator Pomponika, między Adrianem i Iloną przestało się układać. Ich zdaniem z domu słychać ciągłe awantury. Para szybko odniosła się do tych informacji.

Dzięki spotkaniu w programie Rolnik szuka żony Ilona i Adrian znaleźli miłość. Para niedługo po zakończeniu programu zamieszkała razem i prowadzi stadninę koni. Jeszcze niedawno chwalili się swoim szczęściem. Teraz podobno w ich życiu pojawiły się kłopoty. 

Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony, nie są już razem?

Jak się okazuje, między parą dochodzi do licznych kłótni. Przynajmniej tak twierdzą ich sąsiedzi, którzy postanowili w rozmowie z portalem Pomponik wyznać prawdę. Informator podzielił się niepokojącymi wieściami o tym, że między parą nie dzieje się najlepiej. Nie wszystkie przecież związki zawarte na planie programu skończyły się happy endem.

Nie dość, że dochodziło do awantur, to były one bardzo głośne. Słyszeli je liczni sąsiedzi:

– Pokłócili się tak bardzo, że Adrian z hukiem wyprowadził się z mieszkania, które wynajmował z Iloną na terenie pobliskiej stajni. Awantury zdarzały się tam już nieraz, sąsiedzi i znajomi zdążyli przywyknąć, ale najwidoczniej ta była ostatnia – mówił informator. 

Słowa informatora wskazywałyby, że para nie dość, że się kłóciła, to nawet postanowiła się rozstać. Jednak Adrian i Ilona postanowili obalić te przypuszczenia. 

Adrian i Ilona udowadniają, że wciąż są razem

Adrian i Ilona zdementowali te plotki jednym, prostym nagraniem. Na swoim InstaStory na profilu Ilony umieścili króciutkie nagranie, na którym Adrian całuje ukochaną w policzek. Wideo opisali prostym: – Pozdrawiamy!

Wygląda więc na to, że słowa informatora albo niewiele mają wspólnego z prawdą, albo są już nieaktualne. Para nadal jest razem i jak widać, wciąż pałają do siebie uczuciem. 

Być może sąsiedzi odnieśli inne wrażenie z uwagi na bardzo ciężki i pracowity czas. Jeszcze na początku siódmego sezonu programu Adrian i Ilona wspólnie opowiadali, że mają bardzo dużo na głowie:

– Adrian pracuje na dwa etaty, ja zajmuje się końmi, on uczy mnie, jak zajmować się roślinami, ale czasem jest ciężko z czasem – mówiła wówczas Ilona. 

Adrian mówił, że naprawdę czuje się szczęśliwy. Niestety, wciąż brakuje mu czasu, żeby tym szczęściem cieszyć się z ukochaną. Fani śledzą losy Adriana i Ilony podobnie jak innych uczestników. To właśnie oni być może odkryli, że jedna z uczestniczek jest w ciąży!

Zobacz zdjęcia:

rolnik szuka żony
fot. instagram.com/imielinka/?hl=pl

Ilona i Adrian nadal są razem.

rolnik szuka żony
fot. instagram.com/imielinka

Adrian i Ilona zdementowali wszelkie plotki krótkim nagraniem. 

rolnik szuka żony
fot. instagram.com/imielinka

Para poprzez media społecznościowe wciąż chwali się swoim szczęściem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl, plotek.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl