Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudowna wiadomość, gwiazda ”Rolnik szuka żony” urodziła. Znamy płeć i imię maluszka
Karol Osiński
Karol Osiński 18.10.2020 00:35

Cudowna wiadomość, gwiazda ”Rolnik szuka żony” urodziła. Znamy płeć i imię maluszka

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/rolnikwszpilkach

Ta wspaniała wiadomość nie obeszła się bez reakcji fanów. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wyrażali swój zachwyt i gratulacje świeżo upieczonej mamie. Gwiazda programu Rolnik szuka żony zdradziła płeć i imię dziecka.

Rolnik szuka żony od ponad 6 lat przyciąga fanów przed telewizory. Program przyczynił się do powstania wielu związków, jednak jeden z nich jest szczególnie wspominany. Na Instagramie jednej z gwiazd programu pojawiła się cudowna informacja. Uczestniczka urodziła dziecko, właśnie ujawniła imię oraz płeć pociechy.

Kim jest Małgorzata Borysewicz?

Małgorzata Borysewicz jest gwiazdą czwartej edycji programu Rolnik szuka żony. W lutym 2019 roku poślubiła poznanego w programie Pawła Borysewicza. Dziś za pośrednictwem Instagrama przekazała wiadomość, na którą czekali wszyscy fani programu. Małgorzata urodziła dziecko. Na świat przyszła córeczka, której Gosia wraz z mężem nadali imię Blanka.

Gwiazda, która zdobyła popularność właśnie dzięki udziałowi w programie Telewizji Polskiej, poinformowała, że z mężem powitali swoją pociechę na świecie już trzy tygodnie temu. Do opublikowanego zdjęcia dodała długi wpis, w którym wyraziła swój zachwyt nad narodzinami dziecka:

– Cześć, jestem Blanka. Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi – bo jest cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie – pisze Małgorzata Borysewicz.

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę

Ile dzieci ma Małgorzata Borysewicz?

Małgorzata Borysewicz ma dwoje dzieci. Na początku 2019 roku powitała na świecie swoją pierwszą pociechę, syna, któremu nadali imię Ryszard. Nie da się ukryć, że gwiazda czwartej edycji programu Rolnik szuka żony, jest bardzo szczęśliwa. We wpisie dodała, że Rysio jest bardzo opiekuńczym braciszkiem:

To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy się z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem. Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko. A Wam przesyłam buziaki za wsparcie – napisała Małgorzata Borysewicz.

Przesyłamy serdeczne gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rolnik szuka żony

Małgorzata Borysewicz za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że urodziła córeczkę, której wraz z mężem nadali imię Blanka.

Rolnik szuka żony

Małgorzata nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia.

Rolnik szuka żony

Gwiazda czwartej edycji programu Rolnik szuka żony, zapewniła, że Rysio jest bardzo opiekuńczym braciszkiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potwierdziła i ona. Wojciechowska pokazała wspaniałe zdjęcia ze ślubu, sesja na łonie natury robi wrażenie
  2. Druzgocące doniesienia. Żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła odejście muzyka. A miał wyruszyć w ostatnią muzyczną podróż po świecie
  3. Agata: „Byłam u ginekologa i myślałam, że się rozpłaczę. Nie spodziewałam się, że usłyszę od niego podobne słowa”
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Kobieta zauważyła na swoim ciele niewielkie wklęśnięcie. Diagnoza okazała się druzgocącą, teraz ostrzega innych
  6. Biedronka, Lidl, Auchan i Kaufland przekazują ważne informacje. Wiadomość uszczęśliwi wielu Polaków

Źródło: plotek.pl