Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Diana z „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania. Wyjechała za granicę, wróciła odmieniona
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 19.12.2020 10:40

Diana z „Rolnik szuka żony” zmieniła się nie do poznania. Wyjechała za granicę, wróciła odmieniona

rolnik szuka żony
fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Diana z Rolnik szuka żony przeszła wielką metamorfozę. Już nie przypomina dziewczyny, którą widzieliśmy w chętnie oglądanym programie TVP. Widzowie z pewnością nie mogli się spodziewać, jak potoczą się losy bohaterki odprawionej przez Seweryna.

Pamiętacie ciemnowłosą Dianę z szóstej edycji programu Rolnik szuka żony? Po zakończeniu emisji i nieudanej relacji z Sewerynem zmieniła swoje życie. Podjęła decyzję o wyjeździe z kraju, teraz wróciła odmieniona. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda?

Rolnik szuka żony: Diana wyjechała za granicę

30-letnia mieszkanka Suwałk nie miała lekko. Ze względu na swój wygląd spotykała się z krzywdzącymi stereotypami. Postanowiła udowodnić, że jest silną kobietą i poradzi sobie w każdych warunkach. Wyjechała z kraju, by ciężką pracą zarobić trochę pieniędzy.

Były dni kiedy płakałam z przemęczenia lub kiedy stopy i dłonie zamarzały na polu, że łzy same płynęły z oczu. Ale na tym polega życie by się nie poddawać, obrać cel i go zrealizować. Ja to zrobiłam… udowodniłam sobie i wszystkim, którzy nie wierzyli we mnie, że dam radę — napisała na swoim koncie na Instagramie.

Przez dwa miesiące pracowała fizycznie, z czego jest dziś dumna. Po występach w telewizji z pewnością nie łatwo było podjąć tak trudną decyzję.

Diana nie mogła znieść tego, jak niektórzy ją postrzegali. Otwarcie przyznała, że w swoim życiu słyszała wiele nieprzyjemnych wyzwisk i uwag na swój temat. Ludzie mówili o niej, że jest „atencjuszką”, „laską szukającą betabankomatu” czy że „nie nadaje się do pracy fizycznej”.

Diana z Rolnik szuka żony zmieniła się nie do poznania

Ze swojej pogoni za ciężką pracą wróciła całkowicie odmieniona. Fani programu z pewnością zapamiętali ją z mocnego makijażu oraz skąpych i seksownych stylizacji. To, co pokazała ostatnio na swoim Instagramie, znacząco od tego odbiega.

Na fotografiach możemy zobaczyć Dianę w męskiej bluzie polarowej, grubej kurtce oraz rękawicach przeciwochronnych. W obu dłoniach gwiazda programu TVP trzyma sadzonki, które musiała sadzić.

Z kolei na innym zdjęciu możemy ją zobaczyć w ubrudzonym ziemią i za dużym płaszczu przeciwdeszczowym. W tle widać pole, więc mamy mocne podstawy, aby wierzyć, że wszystko to, co napisała w mediach społecznościowych jest prawdą.

Chcecie zobaczyć jak się zmieniła? Poniżej są jej zdjęcia z wyjazdu. Aż trudno ją poznać. To z resztą niejedyna gwiazda tego programu, która przeszła całkowitą metamorfozę.

Zobacz zdjęcia:

rolnik szuka żony

Pamiętacie Dianę z Rolnik szuka żony? Zawsze miała mocny makijaż i nienaganny, kobiecy strój.

rolnik szuka żony

Diana postanowiła udowodnić innym, że ona również nadaje się do ciężkiej pracy.

rolnik szuka żony

Dlatego postanowiła, że wyjedzie za granicę i będzie na wszystko sama pracowała.

rolnik szuka żony

Trzeba przyznać, że skutecznie udało jej się przekonać niektórych niedowiarków.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram