Rolnik szuka żony to popularny program TVP, który ma na celu łączenie w pary mężczyzn i samotnych kobiet. Była uczestniczka po udziale w telewizyjnym show zaskoczyła wszystkich i obwieściła światu, że wzięła ślub z kobietą. Wstawiła na Instagram prywatne zdjęcia.

Krystyna Kamińska, która uczestniczyła w drugiej edycji programu Rolnik szuka żony, zaskoczyła widzów życiową decyzją. Choć początkowo walczyła o serce jednego z bohaterów serii, to finalnie postanowiła związać się na stałe… z inną kobietą.

Krystyna Kamińska ślub z kobietą

Pochodząca z Białorusi Krystyna (właściwie Kristina) Kamińska konkurowała w programie Rolnik szuka żony o rolnika serce Roberta Filochowskiego. Mężczyzna jednak nie był nią zainteresowany i zdecydował się wybrać inną z uczestniczek. Teraz para jest po ślubie i wiedzie szczęśliwy związek, ale Kristina wcale nie ma złamanego serca. Znalazła swoją miłość życia, choć jej wybranka jest tej samej płci.

Taki obrót spraw zaskoczył widzów programu. Kobiety pochwaliły się na Instagramie decyzją o zaręczynach i ślubie, publikując zdjęcie, na którym czule się całują. Obydwie mają na palcach pierścionki. Choć użytkownicy są nieco zdziwieni widokiem, to dziewczyny wydają się być ze sobą bardzo szczęśliwe i nie przejmują się opinią publiczną.

Kim jest partnerka uczestniczki Rolnik szuka żony?

Kilka miesięcy po zakończeniu programu Rolnik szuka żony, w życiu Kristiny pojawiła się nowa dziewczyna. Po ponad trzech latach związku zdecydowały się powiedzieć sobie sakramentalne takCeremonia ślubna odbyła się w Edynburgu, w Szkocji.

Ukochana Krystyny ma na imię Agnieszka. Kobieta ma krótkie blond włosy i drobną budowę ciała. Często pojawia się na zdjęciach publikowanych przez gwiazdę show TVP na Instagramie, czasem budzących spore kontrowersje wśród użytkowników. Zjawisko hejtu w stosunku do osób homoseksualnych ma nadal spore natężenie zwłaszcza w social mediach. Dziewczyny jednak nie wstydzą się publicznie okazywać sobie uczuć i z dumą opowiadają mediom o swojej miłości.

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rolnik szuka żony
instagram.com/kristina.v1

Uczestniczka programu mocno zaskoczyła widzów swoją decyzją.

Rolnik szuka żony
instagram.com/kristina.v1

Okazało się, że od kilku lat jest w szczęśliwym związku z inną kobietą i postanowiła wziąć z nią ślub za granicą.

Rolnik szuka żony
instagram.com/kristina.v1

Kobiety odważnie publikują wspólne zdjęcia w sieci i nie martwią się negatywnymi komentarzami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  2. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  3. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć

źródło: popularne.pl, Instagram.com

Poprzedni artykułHoroskop na weekend. 2 znaki zodiaku powinny bardzo na siebie uważać
Następny artykułAnna Milewska kończy dziś 89 lat. Przypomnijmy, jak wyglądała w młodości. Niesamowite
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.