Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat Józefa z ”Rolnik szuka żony”. Przez udział w programie TVP wylewa się morze łez, ”rodzina wyrzekła się mnie”
Karol Osiński
Karol Osiński 21.09.2020 16:38

Dramat Józefa z ”Rolnik szuka żony”. Przez udział w programie TVP wylewa się morze łez, ”rodzina wyrzekła się mnie”

Rolnik szuka żony
fot. kadr z odcinka programu „Rolnik szuka żony”

Program Rolnik szuka żony od 2014 roku zabawia telewidzów. Podczas trwania programu wielu uczestników doprowadza fanów do łez ze śmiechu, jednak zdarzają się także gorsze chwile. Józef, uczestnik trwającej edycji przyznał, że program sprawił mu bardzo dużo problemów życiowych.

Rolnik szuka żony od ponad 6 lat przyciąga przed ekrany telewizorów dziesiątki tysięcy Polaków i cieszy się niezwykle dużą popularnością. Sympatyczni i otwarci uczestnicy reality show zyskują rzesze fanów, którzy kibicują im podczas udziału w programie. Niestety w ich życiu nie zawsze jest kolorowo. Jeden z uczestników trwającej edycji Józef przyznał, że przez udział w programie przeżywa wielki dramat. Rodzina wyrzekła się mnie – mówił w programie.

Józef z programu Rolnik szuka żony przeżywa dramat

We ostatnim odcinku programu Rolnik szuka żony rolnicy po raz pierwszy mieli przyjemność poznać swoje kandydatki. Jednym z nich jest 66-letni Józef, który z miejsca dał się poznać paniom jako gentleman. Mimo tego, że nie ukrywa swojej wielkiej radości z udziału w programie, przyznał, że nie wszystko układa się tak, jakby tego chciał.

W rozmowie z prowadzącą program Martą Manowską pojawił się smutny moment, w którym Józef powiedział, że rodzina nie akceptuje jego udziału w programie. Padły bardzo smutne i gorzkie słowa:

– Rodzina wyrzekła się mnie, odwrócili się – mówił Józef.

Na jego twarzy wyraźnie było widać wyrazy zmartwienia. Nie inaczej zareagowała Marta Manowska. Natychmiastowo zaczęła pocieszać sympatycznego 66-latka.

  1. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje polski aktor, widzieliśmy go w ”Klanie” i ”13 Posterunku”
  2. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  3. Wszyscy byli w błędzie, druga strona tłuczka do mięsa ma niesamowite zastosowanie. Większość z nas popełnia karygodny błąd

Józef nie rezygnuje z poszukiwania miłości

Mimo wszystko Józef nie odpuszcza i ma zamiar znaleźć wybrankę swojego serca. Niedawno odbył pierwsze randki, po których można wysnuć wniosek, że wszystko idzie w dobrą stronę, a on sam spisał się przyzwoicie. Mimo braku wsparcia ze strony rodziny radzi sobie bardzo dobrze, co potwierdza jego niesamowity optymizm i nieschodzący uśmiech na twarzy.

Już wkrótce pojawią się nowe odcinki programu Rolnik szuka żony, w których fani będą śledzić poczynania Józefa i innych uczestników. Emocji nie brakuje, a my mocno kibicujemy, by znaleźli odpowiednie kandydatki na żony.

A czy wy kibicujecie Józefowi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

Józef z programu Rolnik szuka żony przyznał, że przez uczestnictwo w reality show rodzina się go wyrzekła. Marta Manowska po rozmowie z Józefem postanowiła go pocieszyć.

Rolnik szuka żony

Mimo wszystko Józef jest bardzo zadowolony z możliwości uczestnictwa w programie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Pamiętacie Kevina z ”Europa da się lubić”? Niewiarygodne, czym się dziś zajmuje
  4. Zastępy straży pożarnej toczą dramatyczną walkę z żywiołem. Wszędzie dym, płomienie widać z daleka
  5. Pilne: kraj obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska dziennikarka
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Źródło: party.pl