Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po udziale w produkcji TVP
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.02.2021 22:47

Była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po udziale w produkcji TVP

Rolnik szuka żony
Screen z youtube.com/ Rolnik szuka żony

Anna Stelmaszczyk brała udział w programie „Rolnik szuka żony”. Była uczestniczka postanowiła zabrać głos i wypowiedzieć się na temat swoich odczuć odnośnie do produkcji TVP. Po tym jak wystąpiła w telewizji, jej życie zmieniło sie o 180 stopni.

Anna Stelmaszczyk wzięła udział w 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. To właśnie tam odnalazła miłość, jednak ta nie przetrwała próby czasu. Mimo to uczestniczka dobrze wspomina program TVP.

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” zabrała głos

Anna Stelmaszyczk była uczestniczką 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Swój udział w programie wspomina bardzo dobrze. Kobieta odnalazła tam miłość i dzięki temu mogła zdobyć wspaniałe doświadczenie.

Mimo tego, że jej uczucie nie przetrwało próby czasu, to relację ze swoim partnerem Jakubem również wspomina bardzo dobrze. Para przeżyła razem kilka miesięcy, udało im się spędzić razem Sylwestra i powitać Nowy Rok. Niestety, niedługo potem się rozstali.

Od tamtej poty uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” zyskała rzeszę fanów, którzy obserwują jej poczynania w social mediach. Anna Stelmaszyczk co jakiś czas publikuje za pośrednictwem Instagrama różnego rodzaju treści, relacjonując to, co dzieje się w jej życiu.

W ostatnim czasie celebrytka opublikowała obszerny wpis, w którym odniosła się do produkcji TVP. Anna wyznała, że jej życie zmieniło się diametralnie od momentu wzięcia udziału w programie „Rolnik szuka żony”.

Życie Anny Stelmaszczyk zmieniło sie diametralnie

Anna Stelmaszczyk, bohaterka 6. edycji programu „Rolnik szuka żony” opublikowała wpis, w którym opowiedziała o tym, jak w ostatnim czasie zmieniło się jej życie. Jak zaznaczyła na wstępie, jej życie nabrało kolorów. W dalszej części publikacji pisała o ludziach, którzy pojawili się na jej drodze.

To prawda, że dzięki udziałowi w programie ,,Rolnik Szuka Żony” moje życie nabrało trochę więcej koloru, choć wcale tego nie planowałam. Nie planowałam, że założę Instagrama i będę się dzielić z Wami w pewnym stopniu swoim życiem. Poznałam więcej ciekawych ludzi, dzięki którym też zaczynam poznawać siebie, a Wasze ciepłe słowa dodają jeszcze więcej energii i pewności, że to był kolejny dobry krok w moim życiu – pisała Anna Stelmaszczyk.

Kontynuując swój wywód, uczestniczka programu TVP pisała o tym, że życie potrafi naprawdę zaskakiwać. Jednak jak widać, nieprzewidywalność dnia następnego jest czymś, co bardzo przypadło jej do gustu:

Kiedy już myślę, że nic mnie nie zaskoczy, że nic pięknego się już nie wydarzy, to nadchodzi taki dzień, który będę mogła zapisać w moich pięknych wspomnieniach.
Dlatego też cieszmy się każdym dniem i wierzmy w to, że kolejny może być jeszcze piękniejszy – podsumowała Anna Stelmaszczyk.

Mamy nadzieję, że byłą uczestniczę programu „Rolnik szuka żony” czeka jeszcze wiele wspaniałych i nieoczekiwanych chwil. Życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com