Rolnik szuka żony: skandal w programie? Spostrzegawczy fani zauważyli pewną zaskakującą rzecz, która dotyczy bohaterki Moniki ze Złotowa. Kobieta szuka swojego szczęścia w programie, a jej pierwszym kandydatem jest 31-letni Maciej. Wszystko wydaje się być w porządku, jednak widzowie dostrzegli jeden szczegół.

Rolnik szuka żony to program TVP, którego emisja zbiera rzeszę fanów. Widzowie z wielką chęcią zasiedli do oglądania siódmego sezonu, w którym będą mogli obserwować miłosne przygody uczestników. Jedna ze spostrzegawczych fanek zwróciła uwagę właśnie na nich. Jej zdaniem poszukująca miłości Monika nie bierze udziału w programie pierwszy raz.

Rolnik szuka żony: Monika była już w programie?

Zdaniem uczestników, Monika była już widziana w programie. W ostatnim odcinku programu widzowie poznali ją jako nauczycielkę matematyki i chemii, osobę zrównoważoną, pragnącą założyć rodzinę. Po raz pierwszy Monika spotkała się z Maciejem, 31-letnim rolnikiem, który doktoryzuje się w swojej profesji.

Maciej również pragnie mieć dzieci i marzy mu się stabilizacja. Wszystko wydaje się być idealne, jednak widzowie twierdzą, że w programie ma miejsce dubel. Okazuje się, że w ósmym odcinku, szóstego sezonu programu podczas spotkania u Seweryna, przy stole siedziała osoba wręcz bliźniaczo podobna do Moniki. Nie wyjaśniono jednak wówczas kim jest dla Seweryna, ani jak się nazywa. 

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Niespodziewana decyzja Abp. Stanisława Gądeckiego ws. LGBT. Presja czy nagłe poczucie wstydu?
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Co na to Monika?

Na Facebooku pod zdjęciem wstawionym przez internautkę rozgorzała ogromna dyskusja. Jedni na zdjęciu widzą aktualną bohaterkę, inni uważają, że to tylko podobna osoba. Skandal, jaki wywołała ta dyskusja, niczym jednak nie poskutkował. Widzowie są wciąż podzieleni, podobnie, jak po ostatniej, dla niektórych niedopuszczalnej wypowiedzi jednego z uczestników. 

Sprawę mogłaby rozwiązać sama Monika, albo produkcja programu, jednak nikt nie odnosi się do przypuszczeń internautów. Ostatecznie kobieta nie musi być dyskwalifikowana tylko dlatego, że była gościem na kolacji u Seweryna. Jako uczestniczka programu pojawiła się jednak pierwszy raz i pierwszy raz szuka w nim miłości. My życzymy powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rolnik suzka żony
fot. facebook.com/rolnik szuka żony

Widzowie twierdzą, że w szóstym sezonie także widzieli Monikę. Niektórzy jednak uważają, że to nie ona. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Przyjaciółka niestety potwierdziła
  2. Premier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicy
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Najlepsze, bo domowe – pyszne gołąbki z pomidorowym sosem. Smakują jak u mamy

Źródło: onet.pl

 

Poprzedni artykułNiebywałe, co pojawiło się w Pepco. Polacy ruszą czym prędzej, wielu marzy o 3 hitowych produktach
Następny artykułWszyscy widzieliśmy jego filmy, nie żyje. ”Żegnaj, miłości mojego życia”
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.