Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony” Adam Kraśko zmienił się nie do poznania, sporo schudł
Michał Fitz
Michał Fitz 25.06.2022 23:42

„Rolnik szuka żony” Adam Kraśko zmienił się nie do poznania, sporo schudł

Rolnik szuka żony
facebook.com/AdamKraśko

Choć niedawno zakończyła się ósma edycja programu „Rolnik szuka żony”, widzowie nie zapominają o uczestnikach pierwszego sezonu. Prawdopodobnie najbardziej charakterystycznym z nich był Adam Kraśko. Mężczyzna właśnie pochwalił się swoją metamorfozą.

Większość widzów show zapamiętała go bowiem jako człowieka z nadwagą. Ci, którzy taki obraz Adama mieli w pamięci, mogli się nieźle zdziwić, gdy zobaczyli jego najnowsze zdjęcia opublikowane na Facebooku.

Adam Kraśko z programu „Rolnik szuka żony” schudł

Adam od kiedy tylko zyskał popularność, chętnie dzielił się ze swoimi fanami tym, co go w życiu spotykało. W ostatnim czasie z jego zdjęć aż bije radość. Widać bowiem na nich znacznie szczuplejszego rolnika, który zdecydował się zawalczyć o swoje zdrowie. Efekty aż rzucają się w oczy.

Choć Adam i tak może pochwalić się brzuszkiem, nie ma wątpliwości, że jest znacznie szczuplejszy niż jeszcze kilka miesięcy temu. Jak sam wyjawił, schudł aż 15 kilogramów. Jego wyczyn robi jeszcze większe wrażenie, gdy zestawimy go z czasem, w którym udało mu się taki wynik osiągnąć. Zrzucenie takiej wagi zajęło mu raptem 4 tygodnie!

Mało tego, na tym nie koniec, bo Adam publikuje kolejne zdjęcia z różnych aktywności fizycznych. Ostatnio chociażby pokazywał, jak wymęczył się spacerem w formule nordic walking. Wylany pot na pewno przełoży się na jeszcze zgrabniejszą sylwetkę. Nic nie wskazuje bowiem na to, by bohater programu „Rolnik szuka żony” miał się teraz zatrzymać i wracać do starego trybu życia.

Co w ogóle nakłoniło go do zmiany? Okazuje się, że wyszła ona niejako z konieczności. Wczesną wiosną Adam złamał nogę. W jego wieku niezbędna jest skrupulatna rehabilitacja, by kończyna wróciła do pełni sił. To właśnie w jej trakcie Kraśko zaczął chudnąć. Możemy przypuszczać, że nie przestanie nawet wtedy, gdy noga całkowicie się zagoi.

Niewykluczone, że szczuplejsza sylwetka pomoże Adamowi w znalezieniu wybranki. Jak bowiem wiadomo, nie udało mu się to w ramach programu „Rolnik szuka żony”, choć jedna z kandydatek była gotowa zaangażować się w relację z nim. Być może ta odpowiednia dopiero się pojawi?

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali swój dom. Nie każdemu się podoba
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Party.pl