Ania Bardowska zyskała popularność dzięki drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Wówczas znalazła sobie za męża Grzegorza, z którym do dziś tworzy szczęśliwą rodzinę. Uczestniczka show po programie cały czas jest w stałym kontakcie z fanami.

Życie Bardowskich relacjonuje za pośrednictwem kanału w serwisie YouTube oraz Instagrama. W ostatnim czasie większość materiałów w jej mediach społecznościowych dotyczyło kończącej się budowy domu. Teraz pokazała, jak budynek wygląda od zewnątrz.

„Rolnik szuka żony”: Ania Bardowska prezentuje swój nowy dom

Prace nad domem trwały dosyć długo, bo Bardowscy chcieli postawić naprawdę imponujący budynek, który na dodatek spełniałby wszystkie ich wymagania. W efekcie przykuwali uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów, choćby koloru fug między kafelkami czy faktury płytek balkonowych.

Ania o wszystkim opowiadała w swoich mediach społecznościowych, chcąc, nie tyle pochwalić się swoim dobrodziejstwem, a pomóc widzom, którzy w przyszłości również zdecydują się na budowę domu, a nie mają o tym pojęcia. Sama Bardowska przyznawała zresztą, że nie spodziewała się, jak wielu spraw trzeba będzie przy takim przedsięwzięciu pilnować.

Wszystko wskazuje jednak na to, że jej trud się opłacił, bo dom, choć jeszcze nie do końca gotowy, już wygląda naprawdę imponująco. Ania pokazała go w całej okazałości w swojej instagramowej relacji. Uwagę przykuwa szczególnie kolor elewacji budynku, która została pokryta płytą klinkierową. Bardowscy zdecydowali się bowiem na czerń, która przecież nie jest popularna w tym elemencie wykończenia.

Na innych fotografiach pokazała, jak wygląda kominek. Jest bardzo masywny, ale jednocześnie elegancki i minimalistyczny. Nie ma wątpliwości, że będzie gromadził wokół siebie Bardowskich w zimne wieczory. Wrażenie robią także wyłożone ciemnymi kafelkami łazienki. By były nieco ciekawsze, małżeństwo zdecydowało się na mozaikę na podłodze.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony
instagram.com/ania.bardowska
Rolnik szuka żony
instagram.com/ania.bardowska
Rolnik szuka żony
instagram.com/ania.bardowska
Rolnik szuka żony
instagram.com/ania.bardowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Robert Bodzianny świętuje swój pierwszy dzień ojca. Internauci zauważyli, że nie ma obrączki
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?