Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony”: Ania Bardowska znowu pokazała dom. „Nasza elewacja jest dość kontrowersyjna”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.07.2022 16:06

„Rolnik szuka żony”: Ania Bardowska znowu pokazała dom. „Nasza elewacja jest dość kontrowersyjna”

Ania Bardowska
youtube.com/AniaBardowska

Dwa lata temu lubiana rodzina z „Rolnik szuka żony” rozpoczęła prace budowlane. Teraz Ania Bardowska pokazała nowy dom. Nie ukrywa, że wygląd budynku może budzić kontrowersje. Pod wpisem posypały się komentarze.

Fani i widzowie „Rolnik szuka żony” od jakiegoś czasu żyją planami budowlanymi lubianych bohaterów programu. Przez ostatnie dwa lata Ania Bardowska skrupulatnie zdawała relację z postępów. Temat pojawił się nawet w jednym z ostatnich wydań „Pytania na śniadanie”, o czym gwiazda nie miała nawet pojęcia.

Nowy dom rodziny dumnie stoi już na działce, choć jego wygląd zdecydowanie zwraca uwagę. Przed Bardowskimi pojawiają się coraz to nowsze wyzwania, a fani nie szczędzą komentarzy.

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pokazała dom. Wygląd budynku jest dość osobliwy

W nowym domu zawitały już podłogi, okna i elementy instalacji. Wydaje się, że długa podróż z budową powoli dobiega końca. Ania Bardowska wraz z mężem zrobili nawet małą „wizualizację”, oznaczając, gdzie stanie wielka, narożna kanapa, na której rodzina będzie mogła spędzać wspólne chwile relaksu.

Teraz posiadłość otrzymała już własny numer — wiemy, że została oznaczona literą „D”, a właściciele mają 30 dni na zamontowanie tabliczki. Żona rolnika nie ukrywała, że marzy jej się model z podświetleniem.

Kilka dni temu w relacji na Instagramie nareszcie zobaczyliśmy, jak wygląda efekt dwuletniej pracy. Okazuje się, że dom Bardowskich z „Rolnik szuka żony” jest… czarny. Wybór elewacji wywołał ponoć burzę wśród internautów, zdania były podzielone. Teraz mama Liwii i Jasia zamieściła, już oficjalnie, zdjęcie budynku i poinformowała o postępach.

– Przed nami jeszcze sporo pracy na zewnątrz — tak jak widzicie na zdjęciu — brakuje gdzieniegdzie płytek (czekamy, aż elektryk ukończy swoją pracę — a wtedy ekipa od elewacji zadba o szczegóły). Oprócz tego kostka przed domem, ogrodzenie itd. Do sadzenia roślin jeszcze daleko – wymieniała.

Rolnik szuka żony, Ania Bardowska
Rolnik szuka żony, Ania Bardowska

„Rolnik szuka żony”: Ania Bardowska odniosła się do „kontrowersyjnej” elewacji

Odpowiadając na pytania fanów, Ania Bardowska stwierdziła, że przeprowadzka nastąpi najpewniej już za kilka miesięcy. Odniosła się też do debaty nad decyzjami, które podjęli przy wyborze elewacji.

Ostatnie tygodnie pokazały mi, że nasza elewacja jest dość kontrowersyjna. Cały dom w płytce klinkierowej? Tak! Nam bardzo się podoba i taką decyzję podjęliśmy z myślą, że będzie nam służyć przez lata – wyznała.

Pod wpisem posypały się komentarze. Internauci stwierdzili, że każdy powinien mieszkać tak, jak sobie tego zapragnie i ważne jest, by w nowym domu rodzina czuła się dobrze. Zwrócili jednak uwagę, że w „Pytaniu na śniadanie” budowlę nazwano „domem grozy”.

– Ile ludzi, tyle opinii, najważniejsze, że na swoim – orzekli fani.

– Piękny dom, bardzo mi się podoba, a opiniami innych nie ma co się przejmować, to Wy będziecie w nim mieszkać, a nie inni.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali swój dom. Nie każdemu się spodoba
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało