Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony”: fani kibicowali Ani Bardowskiej i jej mężowi od lat, właśnie wyszła prawda o ich związku
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.04.2022 00:03

„Rolnik szuka żony”: fani kibicowali Ani Bardowskiej i jej mężowi od lat, właśnie wyszła prawda o ich związku

Ania Bardowska
fot. youtube.com/Ania Bardowska

Ania Bardowska poznała swojego męża na planie „Rolnik szuka żony”. Wraz z Grzegorzem od 6 lat tworzy zgrane małżeństwo, które cieszy się ogromną popularnością w mediach. Teraz jednak wyszły na jaw zaskakujące fakty o ich związku. Fani mogą być zaskoczeni.

Już od pierwszych chwil, kiedy zobaczyliśmy na ekranie Annę i Grzegorza, stało się jasne, że pomiędzy parą mocno zaiskrzyło. Byli uczestnikami 2. edycji „Rolnik szuka żony” i, jak się okazało, udział w programie na zawsze odmienił ich życie. Para pobrała się i doczekała dwójki dzieci. Tegoroczna Wielka Sobota była dla słynnego małżeństwa podwójną okazją do świętowania, gdyż właśnie wtedy przypadała 6. rocznica ich ślubu.

Ania Bardowska na swoim kanale zamieściła wyjątkowy film. Para postanowiła bowiem wykorzystać ten dzień i odpowiedzieć na pytania fanów. Zorganizowali Q&A i postanowili ujawnić zaskakujące szczegóły ze swojego życia.

Ania Bardowska ujawniła całą prawdę. Fani będą zaskoczeni

Grzegorz i Ania Bardowscy jakiś czas temu ogłosili, że budują dla siebie i swoich dzieci nowy dom. Małżeństwo postawiło na bardzo nowoczesny styl i już szykuje się do przeprowadzki. Jak donosi serwis „Party”, w łazience zostały zamontowane płytki, a kuchnia już czeka na pierwsze kulinarne przygody. Przy okazji rocznicowego Q&A Ania Bardowska odpowiedziała na pytanie, kto był osobą decyzyjną przy projektowaniu.

– Pomysłów, wizji więcej mam ja, ale ostateczne decyzje zapadają mimo wszystko wspólnie, chociaż może to wyglądać, że wszystko ja mówię, że to ma być takie. […] Jakbyśmy przeanalizowali całą budowę, to by wyszło pół na pół jeśli chodzi o decyzyjność – stwierdziła.

Fani zapytali także o to, czy para jest szczęśliwa i spełniona w małżeństwie. Tym razem to Grzegorz zaskoczył swoimi przemyśleniami.

– Ja się czuję spełniony. Trochę chyba za dużo pracy w tym wszystkim, w roli męża czy żony. […] Ale czasami się zastanawiam, nie mam takiego poczucia, że jestem, tak jak sobie kiedyś wyobrażałem, takim… „tato” — poważny, chodzi gdzieś tam i mówi „zrób to, zrób tamto”, tylko dalej czuję się, jakbym miał 18 lat i miał dzieci – zdradził, wywołując niemałe zaskoczenie u swojej towarzyszki życia.

Okazało się też, że Ania Bardowska jeździła już ciągnikiem, pomagając mężowi w polu, zaś na pytanie, kto w związku „nosi spodnie”, para odpowiedziała, że… oboje.

Nie ma wątpliwości, że popularne małżeństwo po sześciu wspólnych latach nadal nadaje na tych samych falach. Wydaje się, że są dla siebie wielką podporą, a co istotniejsze, darzą siebie wzajemnie ogromną miłością. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko życzyć im, aby pod tym względem ich relacja nigdy się nie zmieniła.

Ania Bardowska
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego