Rolnik szuka żony: Marta Manowska bardzo chroni swojej prywatności, jednak na Instagramie gwiazda często pokazuje jak mieszka. Lokum ulubionej prezenterki widzów TVP jest przestronne i nowoczesne, nie brakuje w nim kolorowych dodatków i pamiątek z dalekich podróży. Jak mieszka Marta Manowska? Zobacz zdjęcia z jej mieszkania w galerii pod artykułem. 

Marta Manowska dzięki prowadzeniu programu Rolnik szuka żony, czy Sanatorium Miłości szybko stała się ulubienicą telewidzów, jak również prasy kolorowej. Na co dzień, w pracy sama zajmuje się życiem uczuciowym uczestników swoich programów, jednak sama jest dość powściągliwa w pokazywaniu swojego życia prywatnego. Gwiazda poprzez zdjęcia, jakie zamieszcza na Instagramie pokazała w jakich warunkach mieszak. Mieszkanie prezenterki jest nowoczesne i przytulne zarazem. 

Jak mieszka Marta Manowska?

Marta Manowska to bez wątpienia jedna z bardziej lubianych gwiazd w Polsce. Widzowie pokochali ją za szczerość, swojskość, a także duży dystans do własnej osoby. Prowadząca program Rolnik szuka żony stara się zachowywać swoje życie prywatne dla siebie, jednak jak niemalże każdemu w show-biznesie zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy. Jak mieszka Marta Manowska? Gwiazda na swoim Instagramie publikuje sporo zdjęć ze swojego mieszkania, po których wnioskujemy, że gniazdko prezenterki jest nowoczesne i przytulne. 

Gdzie mieszka Marta Manowska? Marta Manowska urodziła się w Siemianowicach Śląskich, studiowała w Katowicach,  a obecnie mieszka na stałe w Warszawie. Prezenterka bardzo dużo podróżuje, toteż nie ma się co dziwić, że w jej mieszkaniu aż roi się od pamiątek z podróży po całym świecie. Na zdjęciach, jakie publikuje gwiazda, widzimy że jej mieszkanie i meble są w odcieniach szarości, a  mimo to mieszkanie wydaje się bardzo przytulne. Kuchnia prowadzącej Rolnik szuka żony jest nowoczesna i przytulna, a na jej środku stoi wielka wyspa, która idealnie nadaje się do spędzania czasu w gronie najbliższych. W mieszkaniu gwiazdy są duże okna, dzięki którym prezenterka może liczyć na dużo naturalnego światła.

Rolnik szukał żony: Marta Manowska o swojej prywatności

Od chwili jej debiutu w roli prowadzącej Rolnik szuka żony, ta sama stała się gwiazdą, a jej życie prywatne zaczęło interesować coraz to więcej osób. Marta Manowska nauczona doświadczeniem kolegów z branży stara się chronić swoją prywatność i swoje życie rodzinne i uczuciowe zostawić dla siebie. Dlaczego Marta Manowska chroni swoją prywatność? W rozmowie z  magazynem Flesz zdradziła, dlaczego jest taka tajemnicza. 

-Właśnie dlatego, że to życie prywatne. W programie żyję emocjami innych ludzi, razem z nimi przeżywam sukcesy i porażki. Muszę zachować coś dla siebie– wyznała gwiazda. 

Marta Manowska jest konsekwentna w swoich działaniach, jednak show-biznes już zna przypadki, w których najbardziej tajemnicze gwiazdy lądowały na okładkach, opowiadając o najbardziej intymnych aspektach swojego życia. Myślicie, że Marta Manowska wytrwa w swoim postanowieniu?

Zobacz, jak mieszka Marta Manowska:

Rolnik szuka żony
instagram.com/martamanowska/

Mieszkanie Marty Manowskiej jest bardzo przytulne i nowoczesne.

Rolnik szuka żony
instagram.com/martamanowska/

Gwiazda mieszka w Warszawie, jednak pochodzi z Wodzisława Śląskiego. 

Rolnik szuka żony
instagram.com/martamanowska/

Prowadząca Rolnik szuka żony chroni swojej prywatności. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bartłomiej Misiewicz żąda miliona złotych odszkodowania od Patryka Vegi. Reżyser odpowiada
  2. Tomasz Ciachorowski wrzucił do sieci niepokojące nagranie. Aktor szybko uspokoił fanów
  3. Robert Janowski skomentował odejście Barbary Kurdej-Szatan z TVP. „Nie dziwię się”
  4. Roksana Węgiel ponownie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami. Jak gwiazda radzi sobie z hejtem?
  5. Kuba Wojewódzki otworzył w Warszawie restaurację. Co warto zjeść w „Niewinnych Czarodziejach 2.0”?