Rolnik szuka żony: Polskę obiegła tragiczna wiadomość na temat rodziny jednego z uczestników. W wieku 47 lat zmarł ukochany syn Mikołaja Korola, Michał.

76-letni właściciel winnicy z Mielnika koło Siemiatycz stracił żonę w 2014 roku, kobieta zmarła wskutek zatoru płuc. Musiało minąć kilka lat, by znowu zdecydował się poznać osobę, z którą mógłby się związać. Niestety, szczęście nie trwało długo.

Rolnik szuka żony: nie żyje Michał Korol

Mikołaj Korol po programie poznał młodszą o 30 lat kobietę i wszystko wskazywało na to, że wszystko w końcu się ułoży. Tymczasem na rodzinę spadła prawdziwa tragedia.

Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2021 roku zmarł w wieku 47 lat kochany Mąż, Tata, Syn, Brat, Zięć, Szwagier, Kuzyn i przyjaciel Michał Korol – przekazano w nekrologu.

Zmarły był wiceprzewodniczącym partii Nowa Demokracja TAK. W sieci pojawiło się poruszające pożegnanie. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Chciał walczyć o Polskę przyjazną obywatelom, o normalność w polityce. Był dobrym człowiekiem, społecznikiem, nigdy nie odmawiał pomocy. Jako przedsiębiorca, dobrze wiedział jak naprawdę politycy traktują ludzi, którzy w znaczący sposób zapewniają budżet RP. Michale będzie nam Ciebie brakowało! Obiecujemy, że będziemy dążyć do realizacji tego, o czym marzyłeś – czytamy.

Nie wiadomo, co było przyczyną nagłej śmierci mężczyzny. Michał Korol osierocił dwie córeczki, pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym drugą żonę. Wystawienie urny z prochami odbędzie 11 czerwca o godzinie 17:00 w Cerkwi pw. Narodzenia NMP w Mielniku. Jutro o godzinie 9:00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, a po niej nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny. 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.