Romans Bogumiły Wander nie był wcale tajemnicą dla jej męża. To on sam woził ją na spotkania z kochankiem i… znikał z domu, aby mogła spędzać czas z innym. Wiele lat temu ten romans wstrząsnął całą telewizją. Choć mężczyzna dobrze wiedział, że żona go nie kocha, nie chciał, aby odeszła. 

Bogumiła Wander nigdy nie ukrywała, że w trakcie pierwszego małżeństwa miała długi romans z Krzysztofem Baranowskim. Żeglarz sam miał żonę i dzieci, co stanowiło dodatkową przeszkodę. Pomimo gorącego uczucia gwiazda telewizji nie wnosiła o rozwód, minęło wiele lat, zanim mogła otwarcie mówić o nowym związku.

Bogumiła Wander: romans

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski poznali się, gdy dziennikarka czekała na taksówkę przed budynkiem telewizji. Żeglarz od razu wiedział, że kobieta jest dla niego stworzona. Zaproponował, że odwiezie ją do domu i tak zaczęła się ich przygoda. Później spotykali się coraz częściej, aż w końcu nie byli w stanie zakończyć romansu.

Na początku oboje oszukiwali swoich bliskich. Urządzali wspólne przejażdżki i spotykali się w hotelach. W swojej książce Spowiedź kapitana Krzysztof Baranowski wyznał, że nie potrafił przestać myśleć o swojej kochance. Ona w końcu przyznała, że nigdy nie kochała swojego męża, a wyszła za niego, bo potrzebowała męskiego ramienia. W końcu żeglarz postanowił się rozwieść.

  1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
  2. Media przekazały najgorszą z możliwych informacji. Walczyli do końca, niestety zmarł
  3. Znaleźli autokar pełen siatek. Kiedy otworzyli jedną z nich, pobledli z wrażenia

 

Bogumiła Wander: mąż

Chociaż Krzysztof Baranowski sam się rozwiódł, to na swoją ukochaną musiał czekać jeszcze wiele lat. W tym czasie wynajął mieszkanie, w którym mogli się spotykać. Mąż dziennikarki nie chciał słyszeć o rozwodzie. Pozwolił na romans, ale chciał, aby małżeństwo trwało.

– On widział, że tego uczucia w stosunku do niego nie ma. I wiedział też, że poznałam Krzysztofa. Zaproponował mi, żebym mu się zwierzała, że nie zrobi mi krzywdy. I tak było. Wyjeżdżał na przykład z domu, z Dąbrowieckiej, a ja miałam zgodę na to, żeby zaprosić Krzysztofa – mówiła Bogumiła Wander, czytamy w Spowiedzi kapitana.

Mąż gwiazdy zgadzał się na jej spotkania z kochankiem pod warunkiem, że ta nigdy go nie okłamie. Zdarzało się, że woził ją na potajemne schadzki. Słynnej dziennikarce udało się rozwieść dopiero po wielu latach romansu. Straciła piękny dom, ale mogła otwarcie spotykać się ze swoim wybrankiem. Do ich ślubu doszło dopiero w 2005 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
fot. screen z youtube.com @stylzyciatvp

Bogumiła Wander z chęcią pokazuje się publicznie z mężem.

romans
fot. screen z youtube.com @stylzyciatvp

Często udzielają wspólnie wywiadów, jak np. tego w programie Styl Życia.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Wjechała autem do rzeki w centrum polskiego miasta. Powód poraża, wszystko przez pewien przysmak
 2. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia
 3. Ojciec rzucił się na ratunek dziecku. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
 4. Kobieta poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
 5. Cudowna wiadomość obiegła Polskę. Lara Gessler właśnie przekazała informacje, stało się
 6. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje słynny dziennikarz
 7. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę
 8. Media obiegła smutna nowina. Nie żyje słynny dziennikarz sportowy
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: viva.pl

 

 

 

Poprzedni artykułRok temu śmierć 5-letniego Dawidka wstrząsnęła Polską. Uczcili jego pamięć w najpiękniejszy sposób, łzy same płyną
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska nie może się pogodzić z jedną rzeczą. Nadchodzą ogromne zmiany, popłyną łzy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.