Romans męża z nauczycielką córki wstrząsnął żoną. Bardzo ciężko jest odbudować zaufanie po takim wydarzeniu. Zdradzona kobieta poznała prawdę, ale zareagowała w nietypowy sposób. Zdziwiła tym nawet swoją teściową.

Niewierny mąż nie mógł uwierzyć, że jego romans wyszedł na jaw. Żona poznała prawdę tylko dzięki przypadkowi. Jej reakcja zdumiała wszystkich, nawet teściową. Niewiele osób zdobyłoby się na coś takiego.

Romans męża z nauczycielką

Rodzice zawsze chcieli wszystkiego najlepszego dla swojej córki. Wiedzieli, że muszą zapewnić jej doskonałe wykształcenie. Gdy skończyła siedem lat, postanowili znaleźć nauczyciela gry na pianinie dla córki. Kobieta, którą zatrudnili, okazała się doskonałą pianistką i wyrozumiałą nauczycielką. 

Po pewnym czasie wyszedł na jaw jednak romans, który nawiązał się między nauczycielką i mężem. Znajome żony powiedziały jej, że widziały jej ukochanego w restauracji z inną kobietą. Przyłapany mąż dopiero po dłuższej chwili konfrontacji przyznał, że romans trwał od trzech tygodni.

romans
fot. unsplash.com

Niespodziewana reakcja żony

Romans męża i nauczycielki wstrząsnął żoną. Po długim namyśle i szczerych przeprosinach męża postanowiła mu wybaczyć. Z myślą o córce dała drugą szansę ukochanemu. Gdy teściowa dowiedziała się o zdradzie i kryzysie w małżeństwie jej syna, była pod wrażeniem determinacji synowej – zaczęła okazywać jej więcej szacunku i sympatii wiedząc, jak bardzo kocha jej ukochanego jedynaka.

romans
fot. pixabay.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Horoskop na Halloween. Mroczna postać, która najlepiej pasuje do twojej osobowości
  3. Siostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały
  4. Michał Piróg od lat walczy o prawa zwierząt. Internautka wytknęła mu jeden błąd, to musiało boleć
  5. Przygarnęli z ulicy małego puchatego pieska. Myśleli, że to jakaś nowa rasa, ale prawda okazała się przerażająca
  6. Powalające zdjęcia gigantycznego kota rasy maine coon. Aż ciężko uwierzyć, jest większy od większości psów

źródło: thesun.co.uk

 

Poprzedni artykułCórka Roberta Górskiego jest dla niego wszystkim. ”Dziecko to sposób na odkrycie sensu życia”
Następny artykułKobiety, które nie wstydzą się wąsika. Najnowsza akcja społeczna wzbudza skrajne reakcje
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.