Romans nigdy nie jest zbrodnią bez ofiar. Nawet jeśli zdradzana osoba nigdy nie dowie się, do jakiego naruszenia zaufania doszło w jej związku, to wyrzuty sumienia w końcu dopadną zdradzającego. Najgorsza sytuacja jest, kiedy okazuje się, że współwinną jest osoba nam najbliższa. Daria zdaje sobie z tego sprawę, dlatego jej sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana. 

Więź pomiędzy rodzeństwem powinna być na zawsze. Jednak bardzo często okazuje się, że jak bardzo nie chcielibyśmy, żeby nasze interesy się pokrywały, często w naszym życiu dochodzi do sytuacji, w której zamiast rodziny wybieramy inne wartości. Daria wybrała romans… z mężem siostry. 

Ich romans miał pozostać tajemnicą

— Chciałabym powiedzieć, że tego nie planowaliśmy, ale to byłoby kłamstwo. Od kiedy wprowadziłam się do ich domu, między mną a Robertem było napięcie. Olka zawsze jest taka zalatana, nigdy nie zwróciła uwagi. Zresztą, pewnie nam ufa — opowiada kobieta, wspominając, jak zaczął się jej romans z mężem siostry. 

romans
fot. canva.com

Daria wprowadziła się do siostry, by pomagać w opiece nad dziećmi.

Ola i Robert mają trójkę dzieci, przez co oboje mają ręce pełne roboty. Daria wprowadziła się do nich poniekąd po to, żeby trochę ich odciążyć. Niedługo później po raz pierwszy poszła do łóżka z mężem siostry. Myślała, że zjedzą ją wyrzuty sumienia, ale ze zdziwieniem odkryła, że nic takiego nie czuje. Ich romans trwał więc dalej. 

Przerażające odkrycie

— Kiedy zaczęłam odczuwać symptomy, na początku w ogóle nie przyszła mi do głowy ciąża. Test ciążowy zrobiłam „tak na wszelki wypadek”. Wyszedł pozytywny. Byłam taka spanikowana, chciałam dzwonić do Roberta, ale przypomniało mi się, że przecież jest na obiedzie z moją siostrą.

Daria nie potrafi sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać jej życie w przyszłości. Chce skończyć romans z mężem siostry, ale nie chce się wyprowadzać — naprawdę kocha ich dzieci. Nie wie jednak, jak miałaby wówczas wyglądać jej relacja z Robertem, albo jego z ich dzieckiem. A może trzeba o wszystkim powiedzieć Olce i zdać się na to, jak zareaguje?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
fot. canva.com

Romans z Robertem był — jej zdaniem — nieunikniony. 

romans
fot. canva.com

Jest w ciąży i nie ma pojęcia, co dalej. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syrop z mniszka lekarskiego. Zdrowotna mikstura, którą doskonale pamiętają nasze babcie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. 3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji
Poprzedni artykułTata z córką robili sobie identyczna zdjęcie, co roku przez 35 lat. Spróbuj powstrzymać łzy, gdy zobaczysz ostatnie
Następny artykułMarta Manowska ma dwie siostry. Nie do wiary, jak bardzo są do siebie podobne
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego