Romans nigdy nie jest zbrodnią bez ofiar. Nawet jeśli zdradzana osoba nigdy nie dowie się, do jakiego naruszenia zaufania doszło w jej związku, to wyrzuty sumienia w końcu dopadną zdradzającego. Najgorsza sytuacja jest, kiedy okazuje się, że współwinną jest osoba nam najbliższa. Daria zdaje sobie z tego sprawę, dlatego jej sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana.

Więź pomiędzy rodzeństwem powinna być na zawsze. Jednak bardzo często okazuje się, że jak bardzo nie chcielibyśmy, żeby nasze interesy się pokrywały, często w naszym życiu dochodzi do sytuacji, w której zamiast rodziny wybieramy inne wartości. Daria wybrała romans… z mężem siostry.

Ich romans miał pozostać tajemnicą

— Chciałabym powiedzieć, że tego nie planowaliśmy, ale to byłoby kłamstwo. Od kiedy wprowadziłam się do ich domu, między mną a Robertem było napięcie. Olka zawsze jest taka zalatana, nigdy nie zwróciła uwagi. Zresztą, pewnie nam ufa — opowiada kobieta, wspominając, jak zaczął się jej romans z mężem siostry.

Ola i Robert mają trójkę dzieci, przez co oboje mają ręce pełne roboty. Daria wprowadziła się do nich poniekąd po to, żeby trochę ich odciążyć. Niedługo później po raz pierwszy poszła do łóżka z mężem siostry. Myślała, że zjedzą ją wyrzuty sumienia, ale ze zdziwieniem odkryła, że nic takiego nie czuje. Ich romans trwał więc dalej.

 1. Widzisz podobny znak obok swoich drzwi? Uwaga, policja ostrzega, możesz być w poważnym niebezpieczeństwie
 2. Uwaga: zmiany w kodeksie pracy. Jest potwierdzenie rządu, czeka nas prawdziwa rewolucja
 3. Żenujące sceny na antenie Dzień Dobry TVN, prowadzący przeszli samych siebie. Widzowie nie pozostawiają na nich suchej nitki

Przerażające odkrycie

— Kiedy zaczęłam odczuwać symptomy, na początku w ogóle nie przyszła mi do głowy ciąża. Test ciążowy zrobiłam „tak na wszelki wypadek”. Wyszedł pozytywny. Byłam taka spanikowana, chciałam dzwonić do Roberta, ale przypomniało mi się, że przecież jest na obiedzie z moją siostrą.

Daria nie potrafi sobie wyobrazić, jak będzie wyglądać jej życie w przyszłości. Chce skończyć romans z mężem siostry, ale nie chce się wyprowadzać — naprawdę kocha ich dzieci. Nie wie jednak, jak miałaby wówczas wyglądać jej relacja z Robertem, albo jego z ich dzieckiem. A może trzeba o wszystkim powiedzieć Olce i zdać się na to, jak zareaguje?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
fot. canva.com

Romans z Robertem był — jej zdaniem — nieunikniony.

romans
fot. canva.com

Jest w ciąży i nie ma pojęcia, co dalej.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
 2. Kłopoty z turystami z Niemiec w Kołobrzegu. Miasto nie wie, co robić
 3. Masz w domu pocztówki z czasów PRL? Możesz dostać za nie majątek
 4. Reprezentantka Polski zachorowała na raka, nie jest w stanie sama się poruszać. Błaga o pomoc, jest naprawdę źle
 5. Do sieci trafiło zdjęcie Kasi Cerekwickiej. Wygląda 20 lat starzej, siwe włosy, zmarszczki, co się stało?
 6. Uwaga, niebawem będą dzwonić do części Polaków. Wiemy o co chodzi, lepiej się przygotować
 7. Nowy podatek zrobi z mięsa towar luksusowy? Niedługo wielu może nie być na nie stać
 8. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego