Romans w miejscu pracy to zawsze pewne ryzyko. Jednak związek z szefem — to czysta przyjemność. Tak przynajmniej uważa Daria, która poderwanie swojego atrakcyjnego przełożonego uważa za najlepszy ruch, jaki kiedykolwiek wykonała. Mam luz i wyższą pensję niż reszta — opowiada — To najlepsza rzecz na świecie!

Kiedyś nigdy nie przyszłoby jej do głowy, żeby spotykać się z kimś poznanym w miejscu pracy. Nie sądziła jednak, że tym kimś mógłby być jej szef. Kiedy mężczyzna tylko wyraził swoje zainteresowanie nią, zrozumiała, ile mogłaby na tym zyskać. Można by pomyśleć, że mogłaby też sporo stracić, ale ona wcale tak nie uważa. Romans z Marcinem to najlepsza rzecz, jaka jej się w życiu przydarzyła.

Zawsze szarmancki

— Kiedyś, kiedy słyszałam o dziewczynach sypiających z szefami, krzywiłam się na samą myśl. Zawsze kojarzyło mi się, że to tylko z dawaniem obmacywać się jakimś staruchom. Ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Marcina… Od razu miałam na niego ochotę. Chociaż na początku byłam pewna, że będzie to niemożliwe. Na pierwszej imprezie firmowej nieźle się zdziwiłam.

romans
Unsplash

Darii nigdy nie żyło się tak dobrze.

Marcin podszedł do niej, kiedy atmosfera była już rozluźniona, a wszyscy zdecydowanie podchmieleni. Daria była w szoku jak bezpośredni był jej szef. Już po kilku zamienionych zdaniach zaprosił ją do siebie. Kobieta poczuła się trochę niezręcznie, ale on był prawdziwym gentlemanem. Szybko przeprosił i zapewnił, że niczego od niej nie wymaga.

Romans z szefem to spełnienie jej marzeń

— Ujęło mnie to, szczerze mówiąc. Widać było, że nie chciał, żebym źle się poczuła z tą sytuacją… No cóż, więc się zgodziłam. Całe szczęście! To była najlepsza noc mojego życia. Rano miałam się już zbierać, ale poprosił mnie, żebym została na śniadanie, porozmawiała z nim. Układ, który mi zaproponował, na początku mnie oburzył, ale kiedy to przemyślałam, zgodziłam się.

Marcin zaproponował Darii, by przeniosła się do działu, który bezpośrednio on nadzoruje i w zamian za pewne ulgi i podwyżkę, mogli tę relację dyskretnie kontynuować. Na początku kobieta traktowała ten romans z dystansem, ale szybko okazało się, że świetnie czuje się w tej relacji. Jej przyjaciółki nie pochwalają, ale ona nie czuje, żeby robiła coś niewłaściwego. Dla niej to również świetny układ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
Unsplash

Z Marcinem spotykają się w tajemnicy.

romans
Unsplash

Kiedy zaproponował ten układ, czuła się niepewnie, ale się zgodziła. Nie żałuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Remont domu, który zdumiewa. Z tej ruiny zrobili coś pięknego
  3. Nie żyje aktorka uwielbianych filmów. Zmarła po krótkiej chorobie
  4. Badanie USG, które zmieniło jej życie po śmierci męża. Pół roku później lekarze odkryli koleją rzecz
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułMaciej Musiał rozstał się z Miss Polski. Aktor spotyka się już z inną pięknością
Następny artykułRodzina zrobiła sobie wspólne zdjęcie. Aparat uchwycił jeden dziwny szczegół
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego