Romans Poli Raksy i Bogusława Lindy był swego czasu jednym z najgorętszych tematów. Niedawno na jaw wyszły szczegóły ich płomiennej relacji. Wszystko zaczęło się w Warszawie, kiedy 29-letni Linda przyjechał do stolicy. To właśnie wtedy poznał zjawiskową Polę. Pełna wdzięków aktorka, pierwsza zaczepiła młodego adepta sztuki aktorskiej. To wystarczyło, by go oczarować.

Pola Raksa za młodu była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. W latach 60 i 70 XX wieku uchodziła za symbol kobiecego piękna. Nie dziwi więc fakt, że kiedy zaczepiła młodego Lindę, ten nie odpuścił okazji, by poznać zjawiskową damę nieco bliżej. Mimo różnicy wieku, między tą dwójką zrodził się romans, o którym mówiła cała Polska.

Romans Poli Raksy i Bogusława Lindy

Romans Poli Raksy z Bogusławem Lindą przez długi czas był owiany tajemnicą, z resztą tak jak i jego początki. Wszystko zaczęło się w Warszawie, kiedy młody i przystojny Linda przybył do stolicy. Niedługo po przyjeździe do Warszawy Linda otrzymał propozycję zagrania Archanioła Gabriela w Pastorałce autorstwa Schillera.

To właśnie na jednej z prób do tego projektu, zaczepiła go 11 lat starsza Pola Raksa. Jak tylko dowiedziała się, że Linda nie ma gdzie mieszkać, zaproponowała mu nocleg u siebie. Nie trzeba było długo czekać na rozwój wydarzeń.

Zaszył się u niej w domu, przestał pokazywać się u znajomych, mówiono, że trafił pod klucz, bo ona chce go mieć tylko dla siebie – miała powiedzieć osoba z ich otoczenia, jak cytuje plotek.pl.

Pierwsze kłopoty

Tak jak szybko uczucie między tą dwójką rozkwitło, tak samo szybko również zgasło. Po przeprowadzce do Poli Linda nie mógł dogadać się z jej synem, co było powodem pierwszych starć. Z biegiem czasu konflikt przybierał na sile, aż w końcu Linda znalazł sobie inny obiekt swoich uczuć.

Sama była lojalna, nie zamierzała wybaczyć mu zdrady, choć próbował ją udobruchać – wyznaje nieznany informator magazynu Na Żywo.

Linda po latach wspomina, że jako młody mężczyzna miał w głowie tylko dwie rzeczy.

Bo ja wtedy tylko dwie rzeczy widziałem w tych swoich durnych gałach: w jednym oku kwiaty, a w drugim kobiety cytuje plotek.pl

Romans Poli Raksy i Bogusława Lindy był niezwykle intensywny – być może nawet za bardzo, dlatego tak szybko się wypalił.

Zobacz zdjęcia:

romans
Fot.facebook.com/p.raksa.nieoficjalny.album

Pola Raksa miała w przeszłości romans z Bogusławem Lindą.

romans
Screen z youtube. com/telewizjaKinoPolska

Ich związek był swego czasu szeroko komentowany.

romans
Fot. Screen z filmu „Powidoki”

Roman Lindy i Raksy, zaczął się szybko i równie szybko się skończył.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.