Romans, o którym chcemy wam opowiedzieć, w sieci odbił się szerokim echem. A wszystko za sprawą rozwścieczonej kobiety, która dowiedziała się całej prawdy na temat swojego ukochanego. Co byście zrobiły, gdyby wasza sypialna pojawiło się na zdjęciu obcej kobiety? Tym razem warto wziąć przykład z naszej bohaterki.

Zdrada partnera jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu długoletnich związków, a nawet małżeństw. O ile jedne kobiety miesiącami wylewają dni w poduszkę, inne postanawiają się zemścić. Okazuje się, że w dobie internetu to prostsze niż mogłoby się wydawać.

Romans wyszedł na jaw

W tym przypadkupo raz kolejny siła internetu i social mediów jest nieoceniona. Nasza bohaterka Yulia Agranovych mieszkająca w Petersburgu przekonała się o tym na własnej skórze.

Romans
mirror.co.uk

Romans sprawił, że media zawrzały. 

Kiedy kobieta, jak co rano przeglądała Instagrama, nagle zobaczyła coś, co dosłownie powaliło ją z nóg. Na zdjęciu zupełnie nieznanej jej dziewczyny zobaczyła widok, który doskonale zna. Chodzi o krajobraz, który każdego dnia ogląda z okna swojej sypialni.

Nie chcąc wyciągać pochopnych wniosków, postanowiła porozmawiać ze swoim mężem. Ten zapewnił ją, że pod jej nieobecność wpadł ich wspólny przyjaciel z nową dziewczyną. Najwidoczniej Vlada właśnie wtedy powstało zdjęcie.

Kobieta postanowiła sie zemścić

Tłumaczenia jej ukochanego zdecydowanie jej nie przekonały. Dziewczyna postanowiła przejrzeć cały profil nieznajomej. Okazało się, że oprócz tego zdjęcia, na profilu znajdują się też miłosne kadry z jej facetem. 

Niewierny partner nie potrafił zrozumieć, w czym leży problem. Dodatkowo przyznał, że Vlada nie jest jedyną dziewczyną, z którą się spotyka. Nie jest to jednak zdrada, ponieważ kobiety wiedzą o jego małżonce. Rozwścieczona żona postanowiła się zemścić. O całym zajściu powiadomiła media i liczyła na jak największy rozgłos w sprawie. Miło być to ostrzeżeniem dla innych kobiet.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Romans
mirror.co.uk

Kobieta odkryła zdradę męża. 

Romans
mirror.co.uk

Zdjęcie wyjawiło calą prawdę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Ile koty mają palców? 90% ludzi podaje ZŁĄ odpowiedź
  4. Legendarna polska artystka miała romans z Davidem Bowiem. Zginęła w wieku 47 lat w wypadku
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Źródło: mirror.co.uk

Poprzedni artykułAgata Duda w Paryżu. Pierwsza Dama w klasycznej stylizacji: „Jestem dumna jako małżonka Prezydenta”
Następny artykułPojawił się znikąd i uratował mu życie po chwili zniknął. Wszystko nagrał uliczny monitoring
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.