Romans Davida Bowie z polską gwiazdą długo był tajemnicą! Dopiero po latach o tym związku usłyszał świat. Niestety, okazało się, że ta relacja była z góry skazana na niepowodzenie.

David Bowie był długo mężem supermodelki Iman. Zanim jednak znalazł szczęście u jej boku wdał się w romans z pewną polską gwiazdą! Ich historia wzrusza do łez i niestety, nie kończy się szczęśliwie.

Romans gwiazd

Ada Rusowicz była niekwestionowaną gwiazdą lat sześćdziesiątych w Polsce. Zaczynała w chórku Czesława Niemena, który towarzyszył zespołowi Niebiesko-Czarni. W tym czasie pomiędzy nią a Niemenem nawiązał się romans. Współpracowali zawodowo, ale też prywatnie.

Po odejściu Niemena z zespołu jednak związek okazał się niewystarczająco trwały. Para rozstała się. Ada Rusowicz została z zespołem i stała się jego jedyną wokalistką, a muzyk kontynuował karierę solowo.

Mimo złamanego serca wokalistka osiągała kolejne szczyty w karierze i z zespołem koncertowała też zagranicą. Między innymi pojawiła się we Francji, Belgii, Jugosławii, Finlandii i RFN. Ale to właśnie w 1968 roku na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki na Malcie spotkała Davida Bowie.

Ada Rusowicz romans
fot. instagram.com/ania_rusowicz_official

Ada Rusowicz był nie tylko zdolna, ale i zjawiskowo piękna.

Poruszająca historia

Na Festiwalu na Malcie pojawili się przeróżni muzycy z całego świata. To właśnie wśród nich Ada Rusowicz poznała 22-letniego Davida Bowie. Natychmiast pomiędzy nimi zaiskrzyło.

Para spędzała ze sobą coraz więcej czasu i świetnie się dogadywali. Angielski muzyk nawet pozwolił Adzie Rusowicz niepostrzeżenie wejść na pokład statku USS Saratoga, na którym dawał koncert dla załogi w porcie Valletty.

Ada Rusowicz następnie skorzystała z zaproszenia muzyka i z nim pojechała do Londynu. Niestety, los nie był dla dwojga muzyków łaskawy. Niedługo później ojciec Anglika zmarł, a muzyk popadł w depresję. Wtedy piosenkarka zrozumiała, że ich światy zbyt się od siebie różnią. Wkrótce się rozstali i romans się skończył. Ta historia jest naprawdę niewiarygodna!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans Ada Rusowicz
fot. instagram.com/ania_rusowicz_official

Ada Rusowicz wróciła do Polski po tym, jak jej romans z Davidem Bowie się skończył.

romans David Bowie
fot. instagram.com/davidbowie

David Bowie wdał się w romans z polską gwiazdą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel kosztują nawet 1000 złotych. Skomentowała: „Nie ustalam tych cen”
  3. Marcin: „Kobieta musi być posłuszna, cicha i zadbana. Nienawidzę rozwydrzonych bab w płaskich butach”
  4. Mama zrobiła zdjęcie z umierającą córką. Gdy bliżej się mu przyjrzała, zaniemówiła
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.