Romans Julii Wieniawy to zawsze bardzo medialny temat. Młoda piosenkarka, chociaż ma zaledwie 20 lat, ma już za sobą kilka związków, których przebieg był z zaciekawieniem śledzony przez publiczność. Teraz po raz kolejny sporo słyszy się o jej rzekomym nowym związku. Czy Julia Wieniawa zwiąże się w 36-letnim raperem?

20-letnia Julia Wieniawa ma za sobą już dwa związki, o których sporo się mówiło. Dwa lata temu związała się z Antkiem Królikowskim, a jej tegoroczny romans był z Baronem. Jak donosi pudelek.pl, teraz młoda kobieta widywana jest z kolejnym mężczyzną. Czy to początek poważniejszej relacji.

Czy Julia Wieniawa ma romans z raperem?

Jak poinformował serwis pudelek.pl, młoda piosenkarka i aktorka widywana jest ostatnio z dużo starszym mężczyzną. — Julia i Piotrek poznali się na planie teledysku. Pomimo dużej różnicy wieku, od razu wpadła mu w oko. Oboje na razie nie chcą ujawniać, że jest między nimi chemia. Nie wiedzą, czy będzie z tego coś poważniejszego. Póki co dobrze się razem bawią — powiedziało ich źródło. 

Julia Wieniawa zaprzeczyła pogłoskom, jakoby miałaby być w związku czy też romansować z Piotrkiem Szmidtem znanym jako Ten Typ Mes. Raper jest 16 lat starszy od piosenkarki, ale to nie sprawiałoby jej problemu. Julia przyznała, że zdecydowanie woli starszych mężczyzn.

Czy Julia Wieniawa jest w związku?

Julia Wieniawa obecnie nie jest w związku. Istnieją spekulacje, że ma romans z raperem znanym jako Ten Typ Mes, ale piosenkarka zaprzeczyła tym plotkom. Również mężczyzna powiedział, że ich spotkanie miało charakter czysto platoniczny.

Związki Julii Wieniawy, o których słyszeliśmy, to jej relacja z aktorem Antonim Królikowskim oraz członkiem zespołu Afromental — Baronem. Obaj mężczyźni byli od niej sporo starsi. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
instagram.com/juliawieniawa

Deklarowała, że woli starszych mężczyzn.

romans
instagram.com/juliawieniawa

Czy Julia Wieniawa ma romans?

romans
instagram.com/mestentyp

Jest 16 lat starszy od piosenkarki. 

ZOBACZ TEŻ:

źródła: pudelek.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułMiliony Polek robią tak z włosami. Jeśli jesteście wśród nich, przestańcie – możecie dostać raka
Następny artykułZnaki zodiaku i prezenty świąteczne. Co znajdziesz pod choinką?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego