Romans z asystentką byłby skandalem dla legendarnej piosenkarki, gdyby wyszedł na jaw lata temu. Teraz dopiero nowe fakty są ujawniane w biografii wokalistki, która zelektryzowała fanów. Sekrety z życia prywatnego gwiazdy już nie będą dalej w ukryciu!

Asystentka legendarnej piosenkarki ujawniła szczegóły ich dwuletniego związku. Romans tej pary długo nie wychodził na jaw, ale po śmierci artystki zaczęto na jego temat spekulować. Co naprawdę łączyło dwie kobiety?

Romans legendarnej piosenkarki

Whitney Houston zmarła osiem lat temu. Od tego czasu jednak nie ustają spekulacje na temat jej życia prywatnego, a do dyskusji dołączyła właśnie Robyn Crawford. Napisała biografię legendarnej wokalistki. W książce A Song For You: My Life with Whitney Houston opisała swoją relację z artystką.

– Wierzcie mi, zrobiłam wszystko, by nie być w centrum uwagi, ale uważam, że moim obowiązkiem jest uhonorowanie mojej przyjaciółki i wyjaśnienie wielu nieścisłości dotyczących mnie i tego, kim naprawdę była Whitney — napisała Robyn Crawford.

romans
fot. instagram.com/whitneyhouston

W książce oficjalnie ujawniony zostaje romans między asystentką i Whitney Houston, który miał trwać dwa lata.

– Nie chodziło tylko o spanie ze sobą. Mogłyśmy sobie ufać, powierzać swoje sekrety, dzielić się uczuciami i tym, kim byłyśmy. Byłyśmy przyjaciółkami, kochankami. Byłyśmy dla siebie wszystkim — opowiada w książce Robyn Crawford.

Kobiety poznały się jako nastolatki i szybko zaczęły swój związek. Mama Whitney Houston jednak nie akceptowała tego, że jej córka ma romans z kobietą. Piosenkarka również postawiła swoją karierę na pierwszym miejscu, co zakończyło ich związek, ale do końca życia były ze sobą bardzo blisko.

Whitney Houston: mąż

W 1992 roku Whitney Houston wyszła za mąż za piosenkarza i rapera Bobby’ego Browna. Ich związek był burzliwy. Robyn Crawford wciąż była blisko z Whitney w latach jej małżeństwa. W książce wspomina między innymi przemoc, jaką stosował mąż wobec piosenkarki.

Whitney Houston miała jedną córkę ze swoim mężem – Bobbi Kristinę Brown, a para rozwiodła się w 2006 roku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans
instagram.com/whitneyhouston/

Romans Whitney Houston zszokował fanów.

romans
fot. PH2 Mark Kettenhofen [Public domain]
Asystentka piosenkarki zdradziła sekrety z jej życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”
  3. Polska gwiazda właśnie ogłosiła, że spodziewa się bliźniaków. Pokazała zdjęcie i wywołała lawinę komentarzy
  4. Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.